Nowości

Blossoms Collection nowości marki Jo Malone London

Inspiracji dla tegorocznej limitowanej edycji Blossoms Collection poszukiwaliśmy w Chinach. Wiosenne powietrze przepełnia miasto zapachami. Na ruchliwych ulicach i w pełnych spokoju ogrodach, lśniące kwiaty pokrywają wyginające się w łuk gałęzie drzew i wiecznie zielonych krzewów. Promienna magnolia gwiaździsta w pełnym rozkwicie. Owocowy niuans gruszki nashi i jej nakrapianych kwiatów. Malutkie pęczki wspaniałych kwiatów osmantusa. Stworzone przez naturę symbole romansu, czystości oraz wiosny.

W tym roku w ramach Blossoms Collection oferujemy trzy delikatne kwiatowe Cologne. Kolekcję dopełnia roztaczający wspaniałą atmosferę dyfuzor oraz czwarta Cologne.

Osmanthus Blossom Cologne
Nowa pora roku wkracza do miasta, a maleńkie białe kwiaty rozkwitają pękami na gęstych, wiecznie zielonych drzewach, wypełniając powietrze radosnym zapachem. Soczyste morelowe i delikatnie zamszowe nuty tego owocowego kwiatu łączą się ze świetlistym kwiatem pomarańczy i zmysłowym drewnem kaszmirowym.

Nashi Blossom Cologne
Gdy wiosna budzi się do życia, rozkwitają kwiaty nashi. Te białe, stanowiące symbol czystości, lekko nakrapianie kwiaty, zdobią wygięte w łuk gałęzie drzew nashi, a z czasem rodzą się z nich gruszki. Promienny, radosny i owocowy zapach tego kwiatu o delikatności płatków róż jest osadzony na nucie białego piżma.

Star Magnolia Cologne
Przyjście wiosny zwiastują drzewa obsypane lśniącymi kwiatami, których zapach przesyca powietrze w miejskich parkach Szanghaju – to czas rozkwitu magnolii gwiaździstej. Świeże, nieskazitelne płatki połyskują pośród szmaragdowych liści magnolii i delikatnej, kremowej bazy z drzewa sandałowego.

Waterlily Cologne
Promienne lilie wodne, jak klejnot koronny krystalicznie czystego, ukrytego w tajemniczym ogrodzie stawu. Te białe płatki uwalniają jedyną w swoim rodzaju kwiatowość, która działa na wyobraźnię i oczarowuje. Będąc symbolem oświecenia, te unoszące się na wodzie kwiaty charakteryzuje zroszona świeżość, podbita przez rozkwitający jaśmin wielkolistny i olejek neroli.

Dyfuzor Silk Blossom
Wypełnij wnętrze słodkim zapachem kwiatów drzewa albicji biało-różowej (silk tree), któremu nie mogą się oprzeć kolibry oraz motyle. O świeżości moreli z korzennym niuansem.

„Każdy z tych zapachów ma swoją własną osobowość, ale jednocześnie uosabia radość, jaką niesie ze sobą wiosna i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie czasu spędzanego na łonie natury”.
Céline Roux, Global Head of Fragrance

W ramach kolekcji oferujemy:
Cologne Star Magnolia 50 ml – 435 zł
Cologne Star Magnolia 100 ml – 656 zł
Cologne Osmanthus Blossom 50 ml – 435 zł
Cologne Osmanthus Blossom 100 ml – 656 zł
Cologne Nashi Blossom 50 ml – 435 zł
Cologne Nashi Blossom 100 ml – 656 zł
Cologne Waterlily 50 ml – 435 zł
Cologne Waterlily 100 ml – 656 zł
Dyfuzor Silk Blossom – 415 zł

Kolekcja będzie dostępna w butiku Jo Malone London w Westfield Mokotów, wybranych perfumeriach Douglas oraz na Douglas.pl od marca 2023 roku.

Możesz również polubić…