Nowości

Bobbi Brown Real Nudes Collection

THE SKIN-TRUE NUDES

Bobbi Brown, jako jedna z pionierskich marek stawiająca na makijaż naturalny i „no-makeup”, wprowadza nową kolekcję niezbędnych w makijażu produktów, dopasowanych dla każdej karnacji: prawdziwe nude dla wszystkich odcieni skóry.

Ta sezonowa szafa pełna neutralnych odcieni dopasowanych dla każdej karnacji, do twarzy i oczu została zaprojektowana we współpracy z globalnymi artystami, aby pomóc Ci jeszcze lepiej podkreślać Twoje naturalne piękno.

LONG-WEAR CREAM SHADOW STICK

Rozszerzyliśmy gamę kolorystyczną Waszych ukochanych Long-Wear Cream Shadow Stick  i zaprojektowaliśmy je tak, aby uzyskać najlepsze odcienie bazowe, które pomogą zneutralizować i poprawić kolor powiek.

Jest to niezawodny pierwszy krok do idealnego makijażu oka, który pozostaje na miejscu przez cały dzień! Natychmiastowo podkreślone oczy z nowymi matowymi odcieniami nude, które pozwalają przygotować, podkreślić, poprawić i zwiększyć intensywność kolejnych nakładanych kolorów, a jednocześnie pozostają niezmiennie piękne bez poprawek. Long-Wear Cream Shadow Stick to do 8 godzin wodoodpornego, odpornego na ścieranie, odpornego na rozmazywanie makijażu.

DOSTĘPNE W 5 KOLORACH NUDE: Bone, Shell, Cinnamon, Cashew, Shore.

Rekomendowana cena: 155 zł

EDYCJA LIMITOWANA FACE & CHEEK PALETTE

Dodaj swojej skórze świeżości i słonecznego blasku dzięki limitowanej palecie Face & Cheek Palette z naszym Bronzing Powder, Illuminating Bronzing Powder i Blush, które ułatwią Ci stworzenie wielowymiarowego monochromatycznego look’u.

Podkreślone piękno Twojej skóry, wszystko za sprawą kolorów dopasowanych do każdej karnacji. Aby nadać skórze ciepły ton i zachować naturalny wygląd, wykorzystaj trio pudrów w słonecznych odcieniach inspirowanych karnacjami kobiet, a stworzonych przez naszych artystów.

Rekomendowana cena: 235 zł  

Produkty dostępne od lipca 2021 w wybranych perfumeriach Douglas, na douglas.pl oraz w sprzedaży wysyłkowej

Możesz również polubić…