Nowości

Bobbi Brown X Ulla Johnson

Przedstawiamy wyjątkową kolekcje Bobbi Brown x Ulla Johnson.

MŁODZIEŃCZY BLASK, NIEZIEMSKIE KOLORY, BEZTORSKIE PIĘKNO

Ulla Johnson, projektantka mody z Nowego Jorku, we współpracy z marką Bobbi Brown stworzyła limitowaną kolekcję, tak prostą i subtelną jak jej projekty. Podkreślając wspólną siłę i ducha Ulli Johnson i dziewczyny Bobbi Brown, nazwa każdej z palet pochodzi od ukochanych bohaterek lub muz projektantki. Szukając makijażu, który odzwierciedlałby jej estetykę, Ulla stworzyła kolekcję delikatnych róży i kremowych rozświetlaczy, błyszczących, pastelowych cieni i wyrazistej pomadki, które idealnie nadają się do stworzenia looku jednocześnie słodkiego jak i zmysłowego.

W kolekcji znajdują się: Minou Eye Palette, Esme & Inez Cheek Palettes, Extra Lip Tint w kolorze Bare Sparkle oraz Crushed Lip Color w kolorze LouLou.

Wypuszczona na rynek w 1998 roku, linia zwiewnych sukienek i dobre krawiectwo Ulli Johnson, natychmiast wzbudziły podziw prasy, zdobywając wiernych fanów na całym świecie. Znana z oryginalnych wzorów, przezroczystych tkanin i ręcznych haftów, projektantka, znajduje inspirację zarówno blisko domu – od ulic w dzielnicy Soho po Brooklyn Botanic Garden – jak i za granicą podczas wycieczek do swoich ulubionych miejsc, takich jak Peru czy Maroko.

„Bobbi Brown to kultowa, nowojorska firma, założona przez kobietę, która kładzie duży nacisk na podkreślanie naturalnego piękna kobiety, tak więc na wielu płaszczyznach była to dla mnie bardzo autentyczna współpraca… Miasto jest moją muzą i tłem dla wszystkiego, co robię. Moje projekty i osobisty styl są bardzo odważnie kobiece i optymistyczne – te cechy były bardzo ważne w komunikacji podczas współpracy z Bobbi Brown. ” – Ulla Johnson

BOBBI BROWN x ULLA JOHNSON KOLEKCJA

Możesz również polubić…