Dla domu

Camolin płyn uniwersalny – Mak & Akacja

Camolin to marka, która powstała z miłości do natury. Linia EKO produktów do sprzątania i prania została stworzona na bazie składników pochodzenia naturalnego, które przy minimalnym dozowaniu pozwalają uzyskać maksymalny efekt czyszczenia. Są skuteczne, a przy tym łagodne dla Ciebie i środowiska.

  • 96 % składników pochodzenia naturalnego
  • Produkt wegański, wolny od surowców zwierzęcych, nietestowany na zwierzętach
  • Oryginalne zapachy inspirowane polską naturą i bogactwem jej zapachów
  • Zastosowane substancje myjące  ulegają łatwej biodegradacji
  • Butelka nadaje się do recyklingu

Wszyscy sprzątamy.
Róbmy to w zgodzie ze środowiskiem i sobą.

Poznaj także inne nasze produkty na: www.camolin.eu

Naturalny płyn uniwersalny to produkt, który skutecznie czyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Delikatnie je pielęgnuje, nie pozostawiając smug ani zabrudzeń. Umyte powierzchnie lśnią czystością, a w domu czuć kwiatowy aromat.

 Sposób użycia: rozpuścić 60 ml w 5 L wody i umyć powierzchnię przy pomocy mopa lub szmatki. Silne zabrudzenia zmywać nierozcieńczonym płynem (np. kuchenki, zlewozmywaki), następnie przetrzeć gąbką lub ściereczką. Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą pitną.

Zalecenia: Preparat do bezpośredniego użycia. Sprawdzić działanie płynu na niewidocznej części czyszczonej powierzchni. Preparat może być użyty do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie zasad. Przed użyciem przeczytać ulotkę. Nie należy mieszać różnych środków czyszczących . Pusty pojemnik usuwać do odpowiednio znakowanych kontenerów.

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Termin trwałości: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu. Podana data jest jednocześnie oznaczeniem partii. Przechowywać w temperaturze od 5ºC do 35°C. Wyrób chronić przed zamarznięciem. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zawartość netto: 1 L  e 

Możesz również polubić…