Nowości

Can’t stop loving You – propozycja zapachu od marki Kilian Paris

Nigdy nie zakochujemy się w ideale. Może nam się podobać ktoś absolutnie piękny, ale uroda nie sprawi, że się w tej osobie ostatecznie zakochamy. Zakochujemy się w jej niedoskonałościach. W tym, co sprawia, że to właśnie dla nas jest wyjątkowa”. Kilian Hennessy.

Marka KILIAN PARIS uchwyciła w zapachu Can’t stop loving You prawdziwą deklarację zawartego w jego nazwie uczucia: to perfumy celebrujące miłość. W samą porę na Walentynki.

Stworzona przez założyciela marki – Kiliana Hennessy’ego – we współpracy z kreatorem perfum Alberto Morillasem, kompozycja Can’t stop loving You należy do olfaktorycznej rodziny Narcotics, a w jej sercu odnajdujemy kwiat północnoafrykańskiej pomarańczy. Będąc symbolem wiecznej miłości, uosabia on emocje ukryte w nazwie tego zapachu, a w połączeniu z molekułą zapachową paradisone, czyli eterycznym jaśminem, przenosi nas on do prawdziwego raju.

Serce zapachu jest niezwykle eleganckie dzięki absolutowi miodu z Prowansji – nowemu składnikowi w repertuarze marki KILIAN PARIS – nadającemu mu przepysznego francuskiego sznytu. Absolut wanilii
z Madagaskaru jeszcze bardziej podbija tę smakowitą nutę, zamieniając ją w czystą przyjemność, podczas gdy nuty mchu dębowego sprawiają, że całość nabiera ziemistej intensywności. Ekstrakt kadzidła z Somalii wnosi zmysłowość, strukturę i wieczną tajemnicę.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć odczuwaną intensywność pożądania, zapach Can’t stop loving You otula jeden z ulubionych składników Kiliana Hennessy’ego: absolut czystka. Ta mocno ambrowa, niemalże balsamiczna żywica, jest od ponad 100 lat ręcznie zbierana w Andaluzji, południowozachodnim
regionie Hiszpanii. To miejsce wyjątkowo bliskie założycielowi marki, gdyż właśnie tam zdecydował się osiedlić.

Czystek chroni się przed słońcem i wysokimi temperaturami, wydzielając żywicę, która otula gałązki i liście rośliny, symbolizując niesamowitą mądrość natury. Będąc jednym z najbardziej zmysłowych składników w przemyśle perfumeryjnym, czystek wnosi do kompozycji zapachowej ciepło i wręcz animalistyczny wymiar. Tak opisuje go sam Kilian Hennessy: „Nic nie równa się zapachowi tej nuty wyczuwanej na skórze. To zmysłowość w najczystszej postaci”. Nuta ta wpisuje się również w zainspirowaną symboliką ochronnej tarczy Achillesa – wygrawerowanej na flakonie perfum, który można w nieskończoność ponownie napełniać – filozofię założyciela marki, że zapach może być zarówno bronią w arsenale uwodzenia, jak i ochronną zbroją.

Jednocześnie świetlisty i mroczny, Can’t stop loving You to zapach należący do rodziny odurzających kwiatowych (narcotic floral), który może wręcz zagrozić utrzymaniu wewnętrznej równowagi.

Data premiery rynkowej
1 lutego 2023
Cena detaliczna
Can’t stop loving You 50 ml Cena: 1100 pln

Możesz również polubić…