Nowości

Celebruj lato z nowymi zapachami od Avon

Otul się nutami słonecznika ukrytymi w Incandessence Enjoy lub poczuj orzeźwienie z zapachem Celebre Fresh, który zachwyci Cię cytrusową nutą. Spraw, żeby to lato było niezapomniane!

Lato rozpoczynamy z nowościami, którym nie sposób się oprzeć. Połączenie kwitnących kwiatów i owoców idealnie współgra z miesiącami pełnymi słońca. W Avon dbamy o marzenia wszystkich kobiet i sprawiamy, że są na wyciągnięcie ręki. Dlatego nawet teraz, gdy perspektywy na podróżowanie są nieco ograniczone, chcemy Cię przenieść w upragnione wakacyjne miejsce i pozwolić Ci odkryć inne sposoby na znalezienie w sobie prawdziwej radości.

Zamknij oczy, wyobraź sobie pole słoneczników i chłoń każdą chwilę
z Avon Incandessence Enjoy. Ich zapach sprawi, że będziesz roztaczać wokół siebie pozytywną energię – niczym promienie słońca! Akord słonecznika w połączeniu z wdzięczną nutą mandarynki to sprawdzony patent na uśmiech, którym będziesz inspirować innych.

Nowy zapach, z bestsellerowej linii perfum Avon Celebre, to Avon Celebre Fresh. Jest kompozycją soczystych cytryn i letnich kwiatów, które przyniosą Ci odświeżenie w upalne dni. Harmonijny zapach wydobędzie z Ciebie naturalne piękno i pewność siebie, a cytrusowe nuty dodadzą Ci energii do działania.

Incandencessence Enjoy (50 ml), będą dostępne w katalogu Avon 10/2020 w cenie od 45,99 zł, a Celebre Fresh (50 ml) w katalogu 11/2020 w cienie od 25,99 zł. Zapachy można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl.

Możesz również polubić…