Nowości

Chroń swoje włosy latem – nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych artègo Sunrise

Latem włosy i skóra głowy pilnie potrzebują ochrony przed działaniem słońca, wody chlorowanej i słonej. Marka artègo opracowała nowość – linię pielęgnacyjną Sunrise o właściwościach wzmacniających i zawierających składniki niezbędne dla ochronnej pielęgnacji włosów. Nowa słoneczna linia produktów artègo została zaprojektowana z myślą o świętowaniu chwili wschodu słońca. Na słonecznych opakowaniach umieszczono godziny wschodów słońca w najpiękniejszych nadmorskich kurortach – 6:20 Rio de Janeiro, 6:50 Miami Beach i 7:40 Cape Town. Sunrise to kompletna linia produktów, których składniki zapobiegają starzeniu się, a dzięki kompleksowemu działaniu zapewniają ochronę skóry głowy i włosów. Na kompleksową pielęgnację składają się nawilżający i odświeżający szampon do włosów i ciała, odżywka w kremie i odżywczy olejek w spray’u. Stosowane przed, w trakcie lub po wyjściu na słońce chronią włosy, sprawiając, że nawet latem zachowują miękkość, optymalne nawilżenie i zdrowy blask.

sunrise

Dlaczego linia słoneczna jest tak ważna?

Ponieważ włosy narażone są na skutki działania promieni słonecznych UV, konieczna jest ich ochrona. Nowa linia produktów SUNRISE artègo została wzbogacona olejkiem arganowym dla jeszcze zdrowszych włosów. Dzięki synergii olejku arganowego i innych wyciągów roślinnych zapewnia jeszcze najskuteczniejszą ochronę włosów. Szampon i odżywka nawilżają i odbudowują włosy zniszczone działaniem szkodliwych promieni UV. Olejek słoneczny chroni włosy podczas ekspozycji na działanie promieni słonecznych. Przyjemny masaż olejkiem po opalaniu koi skórę, przywraca jej nawilżenie, zapewnia odświeżenie i blask.

artègo_Sunrise_6:20_Rio_de_Janeiro

artègo Sunrise 6:20 Rio de Janeiro – Nawilżający i odświeżający szampon do włosów i ciała Formuła wzbogacona o olejek arganowy i olejek Jojoba zapewnia odżywienie, ochronę oraz nadaje miękkość i jedwabistość włosom, także skórze głowy. Przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Zawiera  filtry UVA i UVB.

Pojemność: 250 ml

Cena: 32,90 PLN

artègo_Sunrise_6:50_Miami_Beach

artègo Sunrise 6:50 Miami Beach – Odżywka w kremie

Formuła wzbogacona o olejek arganowy i zioła kanadyjskie. która zapewnia nawilżenie, odżywienie, ochronę i blask włosów. Przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Zawiera filtry UVA i UVB.

Pojemność: 150 ml

Cena: 32,90 PLN

artègo_Sunrise_7:40_Cape_Town

artègo Sunrise 7:40 Cape Town – Odżywczy olejek w spray’u

Odżywczy olejek w sprayu, wzbogacony o olejek arganowy, olejek z rokitnika i witaminę E, który chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca, wiatru, słonej lub chlorowanej wody. Przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Zawiera filtry UVA i UVB. Olejek można stosować po opalaniu na skórę w celu ukojenia i nawilżenia skóry.

Pojemność: 150 ml

Cena: 32,90 PLN

sunrise-artego

Kluczowe składniki w produktach linii artègo Sunrise :

  • Olejek arganowy – jest unikalnym antyoksydantem, substancją odbudowującą skórę i włosy, wspaniałą emulsją o właściwościach nawilżających. Zapewnia włosom jedwabistość, blask, siłę i odżywienie. Z 50 kg ziaren owoców drzewa arganowego otrzymujemy jeden litr oleju, stąd też jest on produktem szlachetnym.
  • Dzika róża – witamina C kwiatów jest antyoksydantem i naturalnym środkiem uodparniającym. Wiadomo również, że koi oparzenia, ponieważ ułatwia tworzenie się tkanki łącznej.
  • Olej z rokitnika – roślina występująca w Azji, wyciąg pozyskiwany z jej miazgi jest bogaty w witaminy i minerały stosowane w pielęgnacji słabych i łamliwych włosów. Dzięki właściwościom wzmacniającym, odżywiającym i przeciwzapalnym działa jak naturalny filtr przeciwsłoneczny.
  • Witamina E – niezbędna dla kompletnej ochrony przed promieniowaniem słonecznym, przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników i starzeniu się skóry

Możesz również polubić…