Nowości

Chronią nie tylko Ciebie, ale również Twoje ubrania

Nasz organizm również dostosowuje się do mniej sprzyjającej aury. Objawiać się to może między innymi nadmiernym poceniem. Dlatego bardzo istotne jest to, aby zarówno latem jak i zimą codziennie dbać o higienę ciała. Z pewnością jednym z kosmetyków, których zarówno Panowie, jak i Panie powinni używać codziennie jest antyperspirant. Wybierając kosmetyk warto sięgnąć po taki, który zadba nie tylko o skórę, ale także o ubrania. Obawa przed pozostawieniem na ulubionych czarnych ubraniach białymi śladów, czy powstanie nieestetycznych, żółtych plam na białych koszulach nie jest już problemem. Aby tego uniknąć należy pamiętać o kilku zasadach:

  1. Po porannym prysznicu dokładnie osuszamy pachy przed aplikacją antyperspirantu
  2. Tuż przed użyciem antyperspirantu w formie sprayu należy nim mocno wstrząsnąć
  3. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia plam, antyperspirant w sprayu aplikujemy z odległości 15 cm
  4. Odczekujemy chwilę (ok. 1 minuty) przed założeniem ubrania
  5. Nigdy nie aplikujemy antyperspirantu po nałożeniu na siebie ubrań

Jakie kosmetyki zatem powinniśmy wybrać? Dla Pań idealnym wyborem będą:

REXONA INVISIBLE BLACK+WHITE

Niezawodna i niewidoczna ochrona!

Chcesz pachnieć świeżo, czuć się pewnie i świetnie wyglądać przez cały dzień? Sięgnij po Rexona Invisible Black+White – wyjątkowy antyperspirant zapewniający skuteczną ochronę przed poceniem. Jego specjalnie opracowana formuła zapobiega powstawaniu nieestetycznych żółtych plam na białych tkaninach i białych śladów na czarnych ubraniach. Teraz możesz czuć się komfortowo w każdej stylizacji. W portfolio Rexona znajduje się także linia Invisible Pure oraz Invisible Aqua.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA:

Antyperspirant w sprayu: 150 ml, 12,29 zł
Antyperspirant roll-on : 50 ml, 12,29 zł
Antyperspirant w sztyfcie: 40 ml, 12,29 zł

DOVE INVISIBLE DRY

Antyperspirant, który dba o kolory!

Dove pragnie, by kobiety na całym świecie zmieniły zdanie o kolorach
i mogły nosić swoje ulubione ubrania bez względu na ich barwę… Dove Invisible Dry to antyperspirant, który nie pozostawia widocznych śladów na ubraniach w 100 kolorach, zarówno na czerni jak i bieli. Badania potwierdziły, że nie tylko nie plami ubrań, ale także zachowuje wszystkie zalety antyperspirantów Dove – skutecznie redukuje pocenie, a dzięki unikalnej formule z ¼ kremu nawilżającego, pielęgnuje delikatną skórę pod pachami.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA:

Antyperspirant w sprayu: 150 ml, 14,49 zł
Antyperspirant roll-on: 50 ml, 14,49 zł
Antyperspirant w sztyfcie: 40 ml, 14,49 zł

 Z kolei dla Panów doskonale sprawdzą się:

REXONA MEN INVISIBLE BLACK+WHITE

Idealny dla mężczyzn, którzy lubią robić wrażenie!

Orzeźwienie i uczucie świeżości nawet do 48 godzin, a to wszystko bez białych śladów na Twoich stylowych ubraniach. Zawartość specjalnych, aktywnych mikrokapsułek MotionSense, które uwalniają zapach z każdym ruchem oraz kompozycji składników aktywnych zapewni długotrwałą ochronę Twojej skóry w każdej sytuacji. Wychodź wyzwaniom naprzeciw z zapachem bogatym w drzewne nuty.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA:

Antyperspirant w sprayu: 150 ml, 13,49 zł
Antyperspirant roll-on: 50 ml, 13,49 zł
Antyperspirant w sztyfcie: 40 ml, 14,19 zł

Dove Men+Care Invisible Dry

Doskonała ochrona i pielęgnacja

Antyperspirant Dove Men+Care Invisible Dry w aerozolu zapewnia 48-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Specjalnie opracowana formuła minimalizuje powstawanie białych śladów oraz żółtych plam na ubraniach, jednocześnie pielęgnując skórę pod pachami. Dzięki zawartości ¼ kremu nawilżającego chroni skórę pod pachami przed podrażnieniami.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA:

Antyperspirant w sprayu: 150 ml, 15,69 zł
Antyperspirant roll-on: 50 ml, 15,69 zł

AXE SIGNATURE

Twój styl – bez kompromisów.

Antyperspiranty AXE Signature dbają o świeżość i ubrania. Wszystko za sprawą specjalnie opracowanej technologii, która sprawia, że zawarte sole antyperspiracyjne pozostają niewidoczne – dzięki temu męskie koszule czy sportowe T-shirty są chronione przed białymi i żółtymi plamami. Kompozycja zapachowa to wyrafinowane połączenie nut agaru i wanilii, wzbogacone akcentami drzewnymi, które podkreślą indywidualny styl każdego mężczyzny.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA

Antyperspirant w sztyfcie: 80 ml, 15,99 zł
Antyperspirant w sprayu: 150 ml, 15,99 zł
Antyperspirant w kulce: 50 ml, 15,69 zł

Możesz również polubić…