Nowości

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Nigdy więcej nie będziesz spragniona!

Clinique Moisture Surge Extended Thirst ReliefClinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

 Kobiety na całym świecie, we Włoszech, Meksyku, Rosji czy Wielkiej Brytanii, na co wskazuje ankieta przeprowadzona przez Clinique, z reguły wskazują preparat nawilżający, jako ten kosmetyk, bez którego nie mogłyby się na co dzień obejść. Od teraz na pewno nie będą zmuszone żyć bez takiego preparatu. Na rynku pojawiła się ulepszona formuła Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief. Nawilżające właściwości nowego kremu zostały znacznie udoskonalone. Teraz dostosowuje się on do zmian w temperaturze i wilgotności w powietrzu, a sutki jego działania są widoczne i odczuwalne przez 12 godzin.

Co jest nowe a co zostało ulepszone

Wyobraź sobie preparat nawilżający, który nie tylko rozumie potrzeby twojej skóry, ale także reaguje na zmiany w otoczeniu. W dzisiejszym świecie gdzie wszystko odbywa się w zawrotnym tempie, pozostajemy aktywne przez coraz więcej godzin dziennie i jesteśmy wystawione na wiele zmian zachodzących w klimacie. Bez względu na to czy jest ciepło czy zimno, sucho czy wilgotno, czy przebywamy w pomieszczeniu czy na zewnątrz nowe technologie wykorzystane w preparacie Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief pozwalają skórze dostosować się do wszelkich zmian zachodzących w naszym otoczeniu. Już od pierwszego zastosowania preparatu, skóra korzysta ze skutków intensywnego nawilżenia, którego skuteczność utrzymuje się przez cały dzień lub noc. Ten żel o lekkiej konsystencji usprawnia zdolność skóry do zatrzymywania wody w jej strukturze co zapewnia długotrwałe efekty. Przeciwdziała on skutkom i zwalcza efekty przesuszenia skóry, wnika w głąb skóry właściwej gdzie szybciej uwalnia składniki nawilżające i na dłużej zapewnia ich skuteczne działanie.

CO WIESZ I UWIELBIASZ

Ten preparat nawilżający nowej generacji zachował uzależniającą konsystencję oryginalnego preparatu Moisture Surge, który stał się już dawno produktem flagowym. Słoiczek lekkiego kremu w kolorze jasnej brzoskwini i o konsystencji żelu to produkt obowiązkowy na półce w każdej łazience. Jego najzagorzalsze wielbicielki niewątpliwie będą zachwycone tym, że nowy preparat zachował tę samą uzależniającą konsystencję i działanie kremu Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief i jednocześnie, poprzez ulepszenie rozwiązań technologicznych, zintensyfikował i przedłużył jego zbawienne dla skóry działanie. Gdy tylko raz go kupisz już nigdy nie zamienisz na inny produkt. Po jego nałożeniu skóra jest odświeżona i jędrna, na jej powierzchni tworzy się jedwabista i delikatna powłoka, która minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst ReliefDLACZEGO TO DZIAŁA

Trehaloza i Sorbitol to składniki otrzymywane z cukrów, które wnikają głęboko w skórę właściwą i maksymalizują ilość wody czerpanej przez skórę z powietrza nawet wtedy, gdy jego temperatura i  wilgotność zmieniają się. Obydwa te składniki równoważą efekt szoku osmotycznego, z powodu którego cierpi odwodniona skóra i w wyniku którego zaburzana zostaje równowaga w poziomie nawilżenia skóry. Naturalny system nawilżania skóry ulega znacznej poprawie.

Hydrolizowana Ekstensyna (Hydrolyzed Extensin) otrzymywana z marchwi, pomaga skórze chronić się przed zmianami temperatury w pomieszczeniu i na zewnątrz oraz zatrzymuje wodę w skórze, co pozwala utrzymać ją w dobrym stanie. Ten kluczowy składnik zatrzymuje cząsteczki wody i działa jak płaszcz ochronny zabezpieczający skórę przed zmianami w poziomie nawilżenia powietrza, które mają negatywny wpływ na poziom nawilżenia skóry. Dzięki połączeniu tego składnika z Trehalozą i Sorbitolem preparat pomaga skórze dostosować się do zmian w nawilżeniu powietrza i utrzymać optymalny poziom nawilżenia.

Kwas hialuronowy, substancja o konsystencji przypominającej żel, która wypełnia przestrzeń pomiędzy wzmacniającymi skórę najważniejszymi jej strukturami, nawilża ją poprzez zatrzymywanie w głębokiej warstwie skóry wody oraz działa jak lubrykant i składnik chroniący skórę przed uszkodzeniami.  Te małe fragmenty kwasu hialuronowego skutecznie penetrują skórę i wzmacniają jej zdolność do zatrzymywania wody, tworząc „rezerwuary nawilżenia”, które nieustająco wyłapują i więżą w skórze cząsteczki wody.

Nowe połączenie składników roślinnych wciągu z brzozy białej oraz ostropestu plamistego (Silybum Marianum) poprawia umiejętności skóry do zatrzymywania w jej strukturze wody poprzez zapobieganie utraty występującego w niej naturalnie kwasu hialuronowego oraz jej wzmocnienie. Wzmocnienie ochrony przed utratą nawilżenia ze skóry powoduje, że w jej strukturach uwięzionych zostaje więcej cząsteczek wody, a optymalny poziom nawilżenia utrzymuje się dłużej.

Hydroxyethyl Urea, nowy składnik o silnym działaniu nawilżającym  w połączeniu z  gliceryną, która jest silnym humektantem, w sposób synergiczny zwiększa zarówno krótkotrwałe właściwości nawilżające jak i te długo utrzymujące się. Hydroxyethyl urea rozprzestrzenia się w skórze właściwej i intensywnie ją nawilża pozostawiając jędrną i ukojoną, podczas gdy gliceryna zwiększa możliwości skóry do pozyskiwania nawilżenia z powietrza, co dodatkowo poprawia jej nawilżenie.

Aktywna (+/-) woda otrzymywana z wody liści aloesu (Aloe Barbadensis) to woda naładowana odpowiednimi jonami, która intensyfikuje nawilżenie poprzez „otwarcie” skóry na cząsteczki wody. Dostarczanie nawilżenia w głąb skóry jest zmaksymalizowane, a jego poziom utrzymany na wyrównanym poziomie. Aloes ponadto wykazuje właściwości kojące podrażnienia. 

Tocopheryl Acetate, zielona herbata oraz Magnesium Ascorbyl Phosphate tworzą mieszankę antyoksydantów o bardzo silnym działaniu, która zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami i minimalizuje skutki przesuszenia skóry.

Liposomy wykorzystywane są jako system nośników stworzony z uwodornionej lecytyny. Mieszanka ta naśladuje naturalnie występujące w skórze związki. Dawki trehalozy i oktanu tokoferolu uwalniane są do skóry gdzie odbudowują i wzmacniają barierę chroniącą skórę przed utratą z niej wody.

Dimethicone to bardzo znany i skuteczny składnik o właściwościach odżywczych, który również pomaga utrzymać powierzchniowe nawilżenie skóry na właściwym poziomie. Poza tym pozwala on na łatwe i wygodne nakładanie preparatu na skórę.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst ReliefSZCZEGÓŁY, SZCZEGÓLIKI…

Preparat może być stosowany przy wszystkich rodzajach skóry. Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief należy nakładać na skórę twarzy tak często jak tego ona wymaga. Można go stosować jako preparat nawilżający dwa razy dziennie  lub w połączeniu ze zwykle stosowanym kremem nawilżającym w celu zintensyfikowania jego działania. Preparat ten można nakładać również w ciągu dnia na makijaż w celu wyrównania poziomu nawilżenia skóry. W przypadku stosowania go równocześnie z innymi preparatami należy wklepać go delikatnie w skórę. Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief może być również wykorzystywany jako pięciominutowa maseczka. Należy wówczas nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy grubszą warstwę preparatu, a następnie usunąć nadmiar kremu ze skóry chusteczką higieniczną  lub go w nią wmasować.

Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Beztłuszczowy. Oczekuje na patent w Stanach Zjednoczonych I na patent międzynarodowy.

Preparat dostępny będzie już od maja 2008 we wszystkich punktach sprzedaży Clinique. Sugerowana cena detaliczna: 205pln/50 ml

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Dzięki wielkie za fajne porady. Nie znam się na tego typu działaniach – bardzo mi pomogliście!
    Niech żyje Internet :) Gabloty ogłoszeniowe

Możliwość komentowania została wyłączona.