Nowości

Clinique Sun ochrona przed promieniowaniem UV

Clinique Sun With SolarSmartTM Gwarantuje Zaawansowaną Ochronę Przed Promieniowaniem UV 3:1

W Clinique Bezpiecznie Zawsze Oznacza Sexy

 solar
Czy wiesz, że promienie UVA mogą wywołać większe szkody niż promienie UVB? Promienie UVA przyspieszają starzenie się skóry, a UVB wywołują oparzenia. Co ciekawe, nie wszystkie preparaty z filtrem chronią przed obydwoma rodzajami promieniowania. Clinique Sun z technologią SolarSmartTM już dziś gwarantuje kompleksową ochronę przeciwko szkodliwemu promieniowaniu UV dzięki zastosowaniu technologii 3:1, gdzie współczynnik ochrony przed promieniami UVB jest trzykrotnie wyższy niż przed promieniowaniem UVA. W czym kryje się tajemnica? Współczynnik 3:1 daję gwarancję odpowiedniego poziomu ochrony przeciw promieniowaniu UVA. Skład zawierający NOWOŚĆ Opatentowaną przez Clinique TechnologięSolarSmart™,wyjątkową mieszankę fotostabilnych filtrów przeciwsłonecznych opracowaną, by chronić skórę przed groźnymi promieniami UV.

Nie ma bezpiecznej dla skóry ekspozycji na słońce. Nawet niewielkie, codzienne dawki promieniowania UV przyczyniają się do fotostarzenia, zmian w systemie odpornościowym i raka skóry. Tak naprawdę, obecnie się uważa, że około 80% zmian pojawiających się na skórze, które postrzegamy jako efekty „starzenia się”, wynika z ekspozycji na słońce. Dlatego właśnie tak ważna jest codzienna ochrona przed słońcem stosowana przez cały rok, bez względu na porę roku.

– Dr David Orentreich, Główny Dermatolog Clinique

 Szeroka gama faktorów zabezpieczających przed promieniowaniem UV i rodzajów produktów pozwoli na dostosowanie preparatu do indywidualnego stylu życia i preferencji. Beztłuszczowe formuły, odporne na oddziaływanie wody i potu, niezatykające porów nadają się nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Sodowy kwas rybonukleinowy (cząstki RNA)i C1-8 Alkyl Tetrahydroxycyclohexanoate (wyciąg z rośliny Uncaria Tomentosa – znanej też jako Koci Pazur)wzmaga naturalny proces regeneracji skóry usuwając uszkodzenia zanim zdążą się one skumulować.

 Kwas Ferulowy, Rosemary Officialis (wyciąg z rozmarynu), NDGA (Nordihydroguaiaretic Acid) i Ascorbyl Tocopheryl Maleate to zamknięte w proteinowej kapsułce, silnie działające antyoksydanty. Ten unikalny system działa miejscowo.

 Celowana mieszanka stabilizowanych filtrów przeciwsłonecznych: Avobenzone, zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniami UVA. Ethylhexylsalicylate i Homosalate, połączenie substancji pochłaniających promieniowanie UVB pomaga chronić skórę przed oparzeniami słonecznymi. Oxybenzone gwarantuje szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. Ponadto, Octocrylene,wodoodporna molekuła zabezpieczająca skórę przed promieniowaniem UVB i krótkimi falami UVA, pomaga wzmocnić i ustabilizować ochronę przeciw promieniowaniu UVA i UVB.

 Tocopheryl Acetate (witamina E) to potężny przeciwutleniacz, który pomaga zneutralizować uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki powstające na skutek oddziaływania promieniowania UV i będące bezpośrednią przyczyną przedwczesnego starzenia się oraz tworzeniu się linii i zmarszczek. Wyciąg z pachnotki oleistej tonizuje i koi skórę podrażnioną w wyniku ekspozycji na słońce.

 Sacharoza/Kofeina to substancje przeciwdziałające podrażnieniom, które pomagają złagodzić i ukoić skórę poddaną ekspozycji na słońce.

 Ponadto, wszystkie kremy do twarzy Clinique zawierają wyciąg z planktonu, naturalny wyciąg morski, który w momencie ekspozycji na słońce uwalnia wyjątkowe, enzymy „naprawcze”. Enzymy te pomagają przeciwdziałać widocznym uszkodzeniom skóry, w tym utracie kolagenu.

                       
Body Cream Sun SPF 30 – 105pln/150ml
Face Cream Sun SPF 30 – 99pln/50ml
Face Cream Sun SPF 40 – 99pln/50ml
Body Cream Sun SPF 40 – 105pln/150ml
Face/Body Cream Sun SPF 15 – 105pln/150ml
Targeted Protection Stick SPF 35 – 99pln/6g

Clinique Sun ochrona przed promieniowaniem UV 
DODATKOWE PRODUKTY CELOWANEJ PIELĘGNACJI PRZECIW PROMIENIOWANIU SŁONECZNEMU

After Sun Rescue Balm with Aloe – Tym, którzy przesadzili ze słońcem Clinique proponuje silnie nawilżający balsam do ciała z łagodzącymi składnikami, w tym Aloesem. A składnik celowany – Ultrasomy Micrococcus Lysate – wspomaga proces usuwania uszkodzeń spowodowanych przez wolne rodniki.

Stosowanie: Łagodzący balsam rozprowadzić delikatnie na poparzonej słońcem skórze, by przynieść jej ulgę.

Bezpieczna ochrona przeciwsłoneczna ma swój początek we właściwym stosowaniu i aplikacji. Produkt należy nanieść obficie i równomiernie przynajmniej na 15-20 minut przed wyjściem na słońce. Do naniesienia na twarz wystarczy kropla produktu o wielkości ćwierćdolarówki, do pokrycia całego ciała jedynie 1 uncja (około 30 gram). Aplikację należy powtarzać co 2 godziny lub częściej, zwłaszcza po pływaniu, ekspozycji na słońce, w przypadku nadmiernego wydzielania potu i/lub po wytarcia ciała. Nie stosować na okolice oczu.

After Sun Rescue Balm with Aloe – 105pln/150ml

Linia słoneczna Clinique została przetestowany alergologicznie. Jest w 100% bezzapachowy. Przebadany przez dermatologów. Nie wywołuje trądziku. Przebadany pod kątem fotoalergii. Przebadany pod kątem fototoksyczności. Wszystkie produkty do aplikacji na twarz zostały przebadane przez okulistów.  Clinique Sun ochrona przed promieniowaniem UV

Możesz również polubić…