Nowości

Co to jest Obliphica?

obliphica

Luksusowe produkty do pielęgnacji włosów z niesamowitej rośliny. Kosmetyki, które potrafią zregenerować najbardziej zniszczone włosy niemal natychmiast. Posiadają cudowną moc rokitnika która jest bogata w witaminy naturalne przeciwutleniające, składników mineralnych, aminokwasów, kwasów tłuszczowych Omega, w tym kwasów omega 3,6,9 plus niezwykle rzadkie i potężne Omega 7 i polifenoli.

Co to jest Obliphica?

Olejek produkowany przez kwiat rokitnika – Obliphica, został wykorzystany do produkcji kosmetyków, leków na skórę i włosy.
Obliphica jest uprawiana w Himalajach i na Syberii. Przez tysiące lat ludzie, którzy zamieszkiwali te tereny, wykorzystywali jej owoce do wzbogacenia codziennej diety oraz jako lek na problemy i niedobory skórne. Ekstrakt z rokitnika obecnie jest wykorzystywany w medycynie estetycznej i kosmetyce naturalnej do różnych celów. Bogata w naturalne składniki, witaminę E, C i beta-karoteny, Obliphica jest jednym z najskuteczniejszych naturalnych znanych przeciwutleniaczy. Witamina C przeciwdziała zbyt wczesnym procesom starzenia się skóry i włosów. Antyoksydanty, tak ważne dla włosów, pomagają zwalczyć uszkodzenia włosa spowodowane negatywnym wpływem ze środowiska. Naturalne olejki wspaniale radzą sobie ze zniszczonymi, suchymi, trudnymi do ułożenia włosami. Nadają im pięknego blasku wnikając w głąb struktury włosa

Obliphica

Produkty Obliphica:

HairKop Essence Treatment

– Maska TREEATMENT
– Regeneracyjne serum do włosów
-Szampon regenerujący z Rokitnika – Oblepichy
– Nawilżający krem stylizacyjny TREATMENT

HairKop Essence Intensive

– INTENSIVE HAIR SERUM
-Intensywnie odżywiająca maska do włosów
– Intensywnie odżywiający szampon
– Intensywnie odżywiający krem

Obliphica

Możesz również polubić…