Nowości

Codzienna troska o najbliższych wspólnie z marką Avon

Miłość do bliskich można wyrażać na tysiące sposobów. Obdarowywanie upominkami, wspólne spędzanie czasu, a ostatnio również – szczególnie ważna – wzajemna troska o bezpieczeństwo. Żel nawilżający Avon Care został stworzony z myślą o całej rodzinie, abyście tej jesieni mogli zadbać o swoje samopoczucie i zdrowie najbliższych.

Ostatnie miesiące  to czas, kiedy o naszym zdrowiu i bezpieczeństwie myślimy szczególnie często. W Avon odpowiedzialność i troska o innych zawsze pozostają na pierwszym miejscu, dlatego w odpowiedzi na pandemię, w portfolio marki pojawił się produkt, którego wcześniej nie było – żel nawilżający o właściwościach antybakteryjnych, dzięki któremu każdy może zadbać o higienę dłoni. Delikatna formuła żelu Avon Care nie powoduje podrażnień i jest odpowiednia dla skóry w każdym wieku, aby mogła z niego korzystać cała rodzina.

Żel nawilżający Avon Care zawiera 64% alkoholu. Jego formuła bez spłukiwania zapewnia skuteczną i podwójną ochronę skóry. Produkt pomaga utrzymać higienę rąk, a gliceryna w składzie nawilża je, dzięki czemu można go stosować wielokrotnie w ciągu dnia. Skład żelu został przetestowany dermatologicznie i może być bezpiecznie stosowany przez wszystkich członków rodziny.

Żel nawilżający Avon jest dostępny w katalogu Avon 16/2020 w cenie 7,99 zł (100 ml)  i 13,99 zł (250 ml). Można zamówić go u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

Możesz również polubić…