Nowości

Cofnij 7 oznak starzenia w 7 dni dzięki serum z przełomowym Protinolem

Czy to możliwe, by zobaczyć efekty kuracji przeciwzmarszczkowej już po kilku dniach? Tak, a to wszystko dzięki nowemu serum Anew z opatentowanym Protinolem™ marki Avon, który pomaga zwiększyć poziom dwóch typów kolagenu w skórze i cofnąć 7 oznak starzenia w zaledwie 7 dni.

Serum z Protinolemto nowy produkt z linii Anew od Avon. Jego formuła zawiera dwa skuteczne składniki – opatentowany PROTINOL™,który stymuluje 2 typy kolagenu odpowiedzialne za utrzymanie młodzieńczego wyglądu skóry, oraz niacynamid, który pomaga przyspieszać odnowę komórkową. Serum pomoże cofnąć 7 oznak starzenia w zaledwie 7 dni: redukuje drobne zmarszczki, ujędrnia skórę, przywracając jej gładkość, zwiększając elastyczność i sprawiając, że jest bardziej sprężysta, nadaje jej promiennego blasku, a także minimalizuje pory. Skuteczność nowego serum Anew potwierdziło 100% kobiet biorących udział w badaniu klinicznym[1].

Serum pomaga zwiększyć poziom kolagenu typu III, który jest głównym budulcem skóry, jak również kolagenu typu I, wpływającego na jakość kolagenu typu III. Zachowanie odpowiedniej proporcji między tymi dwoma typami kolagenów zapewnia efekt przeciwzmarszczkowy już po 7 dniach. Co więcej, produkt ten jest przeznaczony dla każdego wieku, typu i odcienia skóry.

Mniej znaczy więcej

Z przeprowadzonego przez Avon badania wynika, że tylko 10% badanych kobiet stosuje więcej niż pięć kosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry. Większość z nich przyznała, że używa nie więcej niż trzech[2]. To zdecydowana zmiana kierunku po kilku latach popularności koreańskiej pielęgnacji opartej na wieloetapowych i czasochłonnych zabiegach. W pielęgnacji skóry pojawił się bowiem nowy trend – skinimalizm.

Nowe serum z linii Anew wpisuje się w niego idealnie, bo to jeden produkt zapewniający 7 efektów działania. Zalecane jest aplikowanie go rano lub wieczorem na oczyszczoną skórę przed nałożeniem kremu, dzięki temu efekty jego stosowania będą widoczne już po kilku dniach. Dodatkowo można zintensyfikować działanie produktu, codziennie wykonując delikatny masaż twarzy.

Anew Serum z Protinolem™ będzie dostępne w katalogu Avon 10/2021 w cenie 59,99 zł. Można je zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.


[1] Na podstawie badania klinicznego z udziałem 51 osób, u wszystkich uczestników potwierdzono efekty w przypadku przynajmniej 1 testowanej cechy.

[2] „Future of Beauty Report”: https://www.avonworldwide.com/news/future-beauty-report

Możesz również polubić…