Na zdrowie

Curaprox CS 5460 80’s – Poczuj smak lat 80!

Spektakularne fryzury, ocieplacze na nogi, rękawiczki bez palców i neonowe kombinezony. Taki właśnie był klimat lat 80-tych… Teraz możesz go poczuć razem z marką Curaprox, bo nowa edycja limitowana szczoteczek manualnych CS 5460 80’s to odzwierciedlenie ekstrawaganckiej atmosfery tamtej ery.

Szczoteczki CS 5460 z limitowanej edycji 80’s powstały w wyniku twórczej współpracy między marką Curaprox, a słowacką projektantką Michaelą Chmelíčkovą. Do stworzenia tego projektu zainspirowano się paletą żywych i krzykliwych kolorów oraz geometrycznymi kształtami. Wystarczy tylko spojrzeć na włosie szczoteczek ułożone w mozaikę wielobarwnych kropeczek, aby przenieść się myślami do lat 80-tych. Ale CS 5460 to nie tylko przyciągające wzrok akcesorium do łazienki. To również najtwardszy przeciwnik płytki nazębnej. To właśnie 5460 ultramiękkich włókien Curen® tworzy niewiarygodnie gęstą i skuteczną powierzchnię czyszczącą. Kompaktowa główka o lekkim kącie nachylenia pozwala docierać do każdego zakamarka w jamie ustnej. Natomiast ośmiokątny uchwyt pomaga czyścić zęby pod właściwym kątem 45 stopni. Po wypróbowaniu szczoteczek Curaprox CS 5460 już nigdy nie zrezygnujesz z prawdziwego uczucia czystości.

Cena: 64,00 zł/ dwupak

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

Możesz również polubić…