Nowości

Curaprox Enzycal – łagodne pasty do zębów

Marka Curaprox doskonale wie, czego nie powinna zawierać pasta do zębów. Wie również co powinno się w niej znaleźć, aby nie niszczyć szkliwa i wspomagać naturalny, zawarty w ślinie mechanizm ochronny jamy ustnej. Poznaj pasty z linii Enzycal, które są wolne od szkodliwej chemii, SLS, triklosanu, mikroplastiku i agresywnych substancji ściernych. Za to są pełne enzymów, które wzmacniają błonę śluzową, zapewniają ochronę przeciwko jej suchości i sprzyjają remineralizacji szkliwa. Bo z pastami Enzycal można tylko zyskać.

Teraz możesz zapomnieć o agresywnych składnikach. W pastach Enzycal od Curaprox zostały one zamienione na trzy niezwykle delikatne enzymy – laktoperoksydazę, glukozydazę i amyloglukozydazę. To one zapewniają wzmocnienie oraz „turbodoładowanie” dla naturalnej mocy śliny. Pomagają przy tym uzupełnić minerały i wapń w szkliwie zębów oraz wyeliminować bakterie. Ponadto pasty Enzycal nie powodują ścierania szkliwa. Wartości w skali ścieralności RDA mieszczą się w przedziale ~30 – ~60, dlatego nie trzeba się niczym przejmować. Co jeszcze musisz o nich wiedzieć? Enzycal zawierają jedynie niewielką ilość mentolu i mają łagodny smak. Dzięki temu jedzenie już zawsze będzie smakowało tak, jak należy. Czy można chcieć czegoś więcej?

Curaprox Enzycal zero – nie zawiera fluoru, olejków miętowych i nadaje się do leczenia homeopatycznego. Nie znajdziemy tu także SLS odpowiedzialnego za nadmierne pienienie. Zawarte w paście enzymy stymulują naturalne mechanizmy obronne zawarte w ślinie i chronią przed próchnicą. Współczynnik RDA wynosi 60 i oznacza ścieralność na średnim poziomie.

Curaprox Enzycal 950 – ta niezwykle łagodna, a tak naprawdę o silnym działaniu pasta zawiera 950 ppm fluorków, a przy tym czyści bez powodowania uszkodzeń i wzmacnia działanie enzymów. Współczynnik RDA wynosi 30, dlatego też pasta jest bardzo delikatna i może być stosowana przez całą rodzinę i osoby powyżej 6 roku życia. Ma przyjemny, łagodny smak mięty.

Curaprox Enzycal 1450 – to ekstra świeżość i dodatkowa zawartość fluorków sodu (1450 ppm). Pasta zapewnia podwójną ochronę przed próchnicą za sprawą fluoru i enzymów, wspomagających naturalne, ochronne działanie śliny. Współczynnik RDA wynosi 60, co oznacza ścieralność na średnim poziomie. Bezpieczna dla szkliwa i idealna dla osób powyżej 12 roku życia.

Cena: 32,00 zł/ 75 ml

Możesz również polubić…