Na zdrowie

Curaprox HENTO TOTO Nowa limitowana edycja CS 5460 ultra soft

Edycje specjalne szczoteczek manualnych CS 5460 od Curaprox, tworzone we współpracy z uznanymi i początkującymi artystami z całego świata, bez wątpienia stanowią przyciągające wzrok akcesorium do łazienki. Już teraz poznajcie je w nowej wersji, zaprojektowanej przez HENTO TOTO – grupę przyjaciół z niepełnosprawnością umysłową, którzy obdarzeni artystycznymi talentami, rysują i tworzą ilustracje, by dawać radość innym. Jakie tym razem są szczoteczki? Stylowe, półprzezroczyste, z zaskakującym motywem wykrzyknika i znaku zapytania na główce, wywołujące okrzyk WOW!

Curaprox CS 5460 Hento Toto

Czy można zadbać o zdrowie jamy ustnej w wielkim stylu? Tak! Edycje limitowane kultowego modelu CS 5460 od Curaprox będą dodatkiem w łazience, którego nie da się przeoczyć. Ponadto szczoteczki manualne nie tylko chronią zęby przed uszkodzeniami podczas czyszczenia, ale także optymalnie rozbijają i usuwają płytkę nazębną. To za sprawą 5 460 wyjątkowych włókien Curen®, które tworzą niewiarygodnie gęstą i skuteczną powierzchnię czyszczącą. Kompaktowa główka wygięta pod niewielkim kątem dociera do każdego zakamarka jamy ustnej. Natomiast ośmiokątny uchwyt pomaga czyścić zęby pod właściwym kątem 45 stopni. Już teraz zamień swoją łazienkę w prawdziwą świątynię zdrowia.

Sugerowana cena Curaprox CS 5460 Hento Toto (dwupak): 58,00 zł

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

Możesz również polubić…