Marka Curaprox doskonale wie co zrobić, aby czyszczenie zębów, nie było dla dzieci obowiązkiem, ale czymś, na co nie można się doczekać. Dzięki temu chwile przepełnione zdrowym uśmiechem i radością Twojego szkraba, będą trwać przez cały rok. Razem ze szczoteczką Curaprox kids, zaprojektowaną szczególnie z myślą o dziecięcych potrzebach oraz umożliwiającą łatwe trzymanie w ręce i niezwykle delikatne czyszczenie ząbków i dziąseł, podarujesz swojemu dziecku najlepsze nawyki, ochronę i pielęgnację jamy ustnej na całe życie. Szeroka gama fantastycznych kolorów szczoteczek, pozwoli wybrać tę, w której Twoje dziecko się zakocha.

Szczoteczka do zębów Curaprox kids, wzorowana na legendarnym modelu CS 5460 dla dorosłych, polecana jest dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Wyposażona w 5 500 niezwykle cienkich włókien Curen® o średnicy 0,9 mm i długości 7,5 mm, zapewnia dzieciom moc niezawodnego, wyjątkowo delikatnego czyszczenia. Dzięki temu jest idealna dla małych pociech o wrażliwych ząbkach i dziąsłach – nawet wtedy, gdy zaczynają wychodzić zęby stałe. Ośmiokątna rączka ułatwia trzymanie szczoteczki i czyszczenie pod właściwym kątem. Z kolei kompaktowa, lekko pochylona główka dotrze do wszystkich trudno dostępnych miejsc nie raniąc delikatnej buzi. Dzieci pokochają tę szczoteczkę, a mycie zębów już nigdy nie będzie dla nich przykrym obowiązkiem.

Cena: 25,00 zł/ szt.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop