Nowości

Czesane wakacyjnym wiatrem, złote jak łan pszenicy…postaw na letnią metamorfozę włosów!

Temperatury rosną, czas więc pomyśleć o letnich stylizacjach włosów. Jak sprawić, aby na wakacjach cieszyć się ich pięknem na nowo? Postaw na wyrazisty kolor, który Cię odmłodzi i doda seksapilu na plaży!

Trendy, które odejmą lat

Połysk złota, brąz, jasny naturalny kasztan, ciemny blond, miód, rubinowa czerwień, naturalna czerń to tylko wybrane kolory z licznej palety barw włosów, w których poczujesz się jak prawdziwa królowa na plaży. Modne w tym sezonie włosy w odcieniach kasztanów, mocnej kawy czy mlecznej czekolady dodają skórze świeżości a oczom blasku. Te naturalne barwy mieszane ze złotem lub słonecznymi refleksami sprawią, że pasma wydadzą się gęstsze i pełne energii. Tego lata niezmiennie króluje również blond, jego era nadal trwa i nie wychodzi z mody. Chłodne, naturalne, złote jak łan pszenicy, wybór należy do Ciebie! Jeśli postawisz na te barwy, one odwdzięczą się, ukrywając zmęczenie, popękane naczynka oraz odejmą kilka lat.

BIOKAP Nutricolor Delicato Rapid

Szybko – skutecznie – naturalnie!

Marzysz o farbie do włosów, która w sposób delikatny a zarazem niezawodny wydobędzie ich piękny kolor zaledwie w 10 minut? Farba BIOKAP Nutricolor Delicato Rapid została stworzona z myślą o Tobie! To siła czystych roślin, bezpieczeństwo i skuteczność – w Nutricolor Delicato Rapid znajdziesz znaczną przewagę naturalnych składników. Dzięki temu nie musisz się obawiać o kondycję swoich włosów! Składniki roślinne zawarte w farbach ochronią warstwę lipidową na Twojej skórze, dając widoczny efekt odżywczy włosów.

Podobnie jak pozostałe farby także BIOKAP Nutricolor Delicato Rapid zawiera unikalną formułę TRICOREPAIR – białko ryżowe, wyciąg z wierzby i lipofilowe kwasy owocowe. Doskonałe odżywienie i nawilżenie włosów to zasługa bogactwa protein – sojowych, pszennych, owsianych, ryżowych. Naturalny filtr UV farba zawdzięcza obecności wyciągu z wierzby. Z kolei działanie przeciwzapalne i łagodzące objawy alergii zapewnia olejek arganowy. Farby BIOKAP zawierają także opatentowany kompleks Lactosafe wyodrębniony z kwasów owocowych: kwas mleczny z trzciny cukrowej, kwas cytrynowy z owoców cytrusowych, kwas winowy z winogron, kwas jabłkowy z porzeczek.

Dlaczego warto stosować BIOKAP Nutricolor Delicato Rapid?

  1. Trwała koloryzacja w 10 min.
  2. Wysoka zawartość naturalnych składników.
  3. 100 proc. pokrycia siwych włosów.

Kolorowa delikatność razy 12

(Ciemny Czekoladowy Kasztan, Czekoladowy Kasztan, Miodowy Kasztan, Naturalny Brąz, Jasny Naturalny Kasztan, Ciemny Blond, Średni Naturalny Blond, Jasny Naturalny Blond) Bardzo Jasny Złoty Blond, Pozłacany Blond, Naturalna Czerń, Rubinowa Czerwień)

Teraz nie masz wymówki, że brakuje Ci czasu na farbowanie ponieważ jest BIOKAP Nutricolor Delicato Rapid. Spróbuj i przekonaj się sama!

Pojemność: 135 ml Cena: ok.  49,99 zł

Więcej na: www.labpharma.pl www.biokap.pl

Poszczególne rodzaje:

Biokap Delicato RAPID 10 MIN. – 2.9 Ciemny Czekoladowy Kasztan – 135 ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN. – 4.0 Brąz – 135 ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN. – 5.0 Jasny Naturalny Kasztan – 135 ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN. – 6.06 Ciemny Blond – 135 ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN. – 7.0 Średni Blond – 135 ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN. – 9.3 Bardzo Jasny Złoty Blond – 135 ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN. – 1.0 Naturalna Czerń – 135ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN.- 4.05 Czekoladowy Kaszta – 135ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN. – 5.34 Miodowo-Kasztanowy – 135ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN.- 6.66 Rubinowa Czerwień – 135ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN.- 7.33 Pozłacany Blond – 135ml

Biokap Delicato RAPID 10 MIN. – 8.03 Jasny Naturalny Blond – 135ml

Produkt nie zawiera amoniaku, rezorcyny, parabenów, niklu, alkoholu, kobaltu, hydrochinonu, silikonów, sodu, parafenylenodiaminy.

Biokap to ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu unikalnych, roślinnych receptur farb i kosmetyków do pielęgnacji włosów

Możesz również polubić…