Nowości

Czym pachnie wiosna

DKNY Be Delicious Fresh BlossomW Nowym Jorku rodzi się kwiat jabłoni.
Jest w tym coś nieodparcie cudownego –
Delikatne piękno, żeński pierwiastek.
Uczucie powracającego optymizmu, radości i kaprysu,
Gdy kwiat budzi się do życia
Wśród chodników, betonowych płyt i drapaczy chmur.
To chwila, którą warto uchwycić i smakować.
DKNY składa hołd pięknu miasta u zarania wiosny
Tworząc DKNY Be Delicious Fresh Blossom,
Zapach tak niewinny, tak świeży, tak radosny
Jak sam Kwiat Jabłoni –
Symbol miłości, młodości, piękna i szczęścia,
Uwodzący twoją duszę i inspirujący Twoje serce.
Chłoń jego blask, zanurz się w jego puls.
Nie oprzesz mu się ani teraz, ani nigdy.
Przedstawiamy
DKNY Be Delicious Fresh Blossom
Świeży, Kobiecy Zapach Kwiatowy Energetyzujący
Twoją Duszę
Z Serca Nowego Jorku

Tak się dzieje każdej wiosny. Gdy wydaje Ci się, że zimowy mrok nigdy się nie rozproszy, w Central Parku pojawiają się pierwsze pąki. A potem kolejny i kolejny i chwilę później orientujesz się, że Central Park to wspaniała kaskada Kwiatów Jabłoni. Wszyscy oddychamy z ulgą widząc, że słońce wygląda zza chmur, a zewsząd ponownie napływa nadzieja. DKNY daje wyraz tej radosnej rozkoszy w nowych, świeżym, kwiatowym zapachu o nazwie DKNY Be Delicious Fresh Blossom. Jest równie piękny i delikatny, co pierwsze pąki, równie potężnie energetyzujący, co sama wiosna.

DKNY Be Delicious Fresh Blossom zabierze Cię na pierwszy, wiosenny spacer po skąpanym w kwiatach Central Parku. Oczarowuje każdego jak zalotny uśmiech. Beztroski i do głębi kobiecy zapach jest mieszanką zmysłowych owoców i powabnych kwiatów. Mieszankę soczystego grapefruita, czarnej porzeczki i muśniętej słońcem moreli dopełnia szczypta konwalii i płatków róży otulona cudownym jaśminem. Zapach kwiatu jabłoni pogłębia osadzająca się na ciele woń raminu. Zauroczenie nigdy Cię nie opuści – tak, jak i Jego.

Najnowszy produkt z rodziny zapachów DKNY Be Delicious, Fresh Blossom, opakowano w symboliczny flakon w kształcie srebrnego jabłka tyle, ale tym razem przez szklany flakon przebija płyn w delikatnym, eleganckim kolorze bladego różu przywodzącego na myśl Kwiat Jabłoni. Karton jest w kolorze białym z motywem kwiatowym. Umieszczono na nim srebrzyste logo DKNY. Całość wygląda niezaprzeczalnie pięknie. DKNY Be Delicious Fresh Blossom

Powstałą w 1990 r. markę DKNY stworzyła Donna Karan, a miała ona być powszechnie dostępnym wariantem jej luksusowych Kolekcji. W DKNY ubiory są wygodne, projekty powstają szybko, a kontekst jest ściśle określony. Seria apetycznych zapachów dla mężczyzn i kobiet Be Delicious jest taka, jak miasto i marka, które je zainspirowały – żądna miłości, pełni życia i przygody.

Możesz również polubić…