Na zdrowie,Nowości

Czyste dłonie na okrągło z Carex! Antybakteryjne i oczyszczające żele do rąk w nowych opakowaniach!

Gdy nadchodzi wiosna i lato, w pełni wykorzystujemy pogodę i planujemy mnóstwo aktywności na cały dzień. Wychodzimy z mieszkania wczesnym rankiem, a wracamy często długo po zachodzie słońca. Pamiętajmy, by chronić dłonie gdy jesteśmy poza domem i mieć przy sobie dla nich odpowiednią ochronę. Antybakteryjne i oczyszczające żele do rąk Carex są pomocne zawsze wtedy, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody. Dzięki nowym, poręcznym opakowaniom nie zajmą wiele miejsca w torebce czy plecaku. Do wyboru jest aż 5 wariantów – różnią się zapachami i są dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry.

Marka Carex, prezentuje oczyszczające i antybakteryjne żele do rąk w nowych opakowaniach. które sprawdzą się w każdej sytuacji. Ich kształt i pojemność sprawiają, że z łatwością zmieszczą się nawet w najmniejszej torebce czy podróżnej nerce. Żele od Carex będą pomocne nie tylko w trakcie wyjazdów, ale także w codziennych sytuacjach, kiedy nie mamy możliwości, by umyć dłonie wodą i mydłem. Warto je zatem zabrać również na plac zabaw, boisko, na spacer z psem, zakupy czy przed kolacją na mieście. W ofercie znajduje się 5 rodzajów, odpowiadających na różne potrzeby konsumentów. Warianty podstawowe o działaniu antybakteryjnym – Aloe Vera, Sensitive oraz nowość, Original usuwają nawet do 99,99% bakterii z powierzchni skóry. Dwa warianty Fun Edition o słodkich zapachach dedykowane najmłodszym – Strawberry Laces oraz nowość – Bubble Gum, łagodnie, ale skutecznie oczyszczają dłonie.

Nowość!
Carex oczyszczający żel do rąk Bubble Gum

Oczyszczający żel do rąk o słodkim zapachu gumy do żucia, stworzony specjalnie  dla dzieci już powyżej 3 roku życia (do użycia pod opieką dorosłego). Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom beztroskiej zabawy!

Carex antybakteryjny żel do rąk Original
Klasyczna propozycja żelu antybakteryjnego o świeżym, neutralnym zapachu. Dzięki niemu ręce będą odświeżone i higienicznie czyste.

Carex antybakteryjny żel do rąk Aloe Vera
Antybakteryjny żel do rąk wzbogacony o ekstrakt z aloesu. Charakteryzuje go subtelny i przyjemny zapach.

Carex oczyszczający żel do rąk Strawberry Laces
Różowy, oczyszczający żel do rąk kusi zapachem słodkim niczym żelki o smaku truskawek. Nie tyko zadba o nasze dłonie, ale może stać się także kolorowym elementem torebki czy plecaka.

Carex antybakteryjny żel do rąk Sensitive
Ten antybakteryjny żel do rąk posiada łagodniejszą dla skóry dłoni kompozycję zapachową. Delikatny, ale skuteczny w walce z bakteriami.

Rekomendowana cena detaliczna wszystkich wariantów: 9,99zł.

Tej wiosny, do kategorii produktów Carex używanych poza domem dołączyły chusteczki odświeżające w nowych opakowaniach. Produkty przeznaczone są do oczyszczania rąk, twarzy oraz ciała. Dostępne w dwóch wariantach: Refreshing o świeżym zapachu i Strawberry Laces o słodkiej woni truskawek. Chusteczki zapewniają czystość, ochronę i pielęgnację skóry całej rodziny w każdej sytuacji. W nowym, praktycznym opakowaniu znajduje się aż 15 sztuk, a rekomendowana cena półkowa to ok. 3,99 zł.

 

Możesz również polubić…