Dla mam

Czyste rączki na spacerze

Antybakteryjna pianka do mycia rąk Bentley OrganicMówi się, że brudne dzieci to szczęśliwe dzieci i jest w tym sporo prawdy, bo gdy maluch może się chwilę bezkarnie pobawić w kałuży lub piasku, czy błocie jest to dla niego największym szczęściem. To samo tyczy się zbierania „skarbów” takich jak listki, muszelki czy kamyczki na spacerze. Jednak naszym obowiązkiem jako rodziców jest dbanie o to, by dzieci były bezpieczne, czyli w tym wypadku ograniczenie możliwości dostania się zarazków do organizmu dziecka. Jak to zrobić na spacerze? Jest kilka prostych sposobów, na to by maluch był szczęśliwy na spacerze, a my spokojni o jego bezpieczeństwo.

Chusteczki nawilżane

Chusteczki nawilżane są jednym z najprostszych sposobów na to, by móc szybko wyczyścić ręce i buzie malucha w trakcie spaceru, szczególnie przed zjedzeniem jakiejś przekąski. Obecnie można zakupić chusteczki w niewielkich opakowaniach przeznaczonych do włożenia do torebki, więc nie trzeba ze sobą dźwigać standardowych paczek z wielką ilością chusteczek higienicznych. Takie chusteczki na spacery często są nasączone specjalnym środkiem antybakteryjnym, który w delikatny sposób pomaga utrzymać higienę również poza domem. Należy zawsze sprawdzić skład chusteczek, najlepiej jeżeli zawierają aloes, a nie ma w ich składzie sodium laureth sulphate, PEG, PPG, Butylparaben, Triclosan itp.

Antybakteryjna pianka do mycia rąk Bentley OrganicPianki, spraye i mydła do mycia bez użycia wody

Jednak najbardziej praktycznym rozwiązaniem są preparaty stworzone właśnie z myślą o dzieciach – są oparte na naturalnych składnikach i co najważniejsze ich użycie nie wymaga zastosowania wody do spłukania kosmetyku myjącego. Pomimo tego, że nie zawierają one żadnych sztucznych i drażniących substancji, takich jak alkohol i kwasy oraz sztuczne aromaty, które często są zawarte w kosmetykach dla dorosłych, doskonale usuwają brud i prawie 100% wszystkich bakterii, które mogły się znaleźć na ciele dziecka. Bakterie te to między innymi gronkowce, paciorkowce oraz E. Coli, które mogą stanowić duże zagrożenie dla zdrowia dziecka. Pianki takie jak Antybakteryjna pianka do mycia rąk Bentley Organic oparte są na składnikach od lat cenionych za swoje właściwości antyseptyczne oraz czyszczące takich jak wyciąg z aloesu, cytryny czy też grejpfruta. Można jej używać nawet do 125 razy i nie trzeba mieć przy sobie wody ani ręcznika.

Pianka do rąk została w 90% wyprodukowana ze składników organicznych. Ponadto jej unikalna formuła jest delikatna dla skóry, ale bezlitosna dla szkodliwych bakterii. Testy niezależnej organizacji certyfikujące „Soil Association” wykazały, że zabija około 99,9% bakterii. Nie zawiera przy tym alkoholu, kwasu p-hydroksybenzoesowego i jest wolna od sztucznych aromatów, a dzięki zawartości aloesu dodatkowo nawilża dłonie.

Antybakteryjna pianka do mycia rąk Bentley Organic www.bentleyorganic.pl cena: 22 pln 

Możesz również polubić…