Dla domu

Czysty i pachnący piernikami dom Ekologiczne, piernikowe środki do sprzątania

Ostatnio spędzamy coraz więcej czasu domu. To właśnie w domowym zaciszu koncentruje się teraz nasze życie – praca, odpoczynek i czas z bliskimi. Warto zadbać o tę przestrzeń wokół nas, a nic nie działa na nas tak kojąco jak porządek i… aromat korzennych pierników, przywołujących na myśl zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. O nieskazitelny porządek i niecodzienną atmosferę w domu pozwoli nam zadbać ekologiczny Piernikowy Zestaw Porządkowy * Przyjaciele Sprzątania od KLAREKO.

Przyjaciele Sprzątania to zestaw pięciu niezbędnych ekologicznych kosmetyków dla domu, które pozwolą bezpiecznie i z łatwością zadbać o czystość, zarówno na co dzień, jak i na święta. Dzięki nim sprzątanie może być nie tylko przyjemne, ale również rodzinne –  ze względu na bezpieczne formuły środki czystości KLAREKO mogą być używane także przez dzieci. Tegoroczne przedświąteczne porządki możemy zamienić w zabawę, które pozwolą wypełnić nasz dom zniewalającym zapachem pierniczków bez konieczności ich pieczenia. Taki zapach osiągniemy dzięki zawartości naturalnych olejków eterycznych w środkach czystości. 

W skład zestawu Piernikowy Zestaw Porządkowy * Przyjaciele Sprzątania wchodzą:

FENOMENALNY MUS CZYSZCZĄCY, (550 g) dokładnie wyczyści wszystkie powierzchnie gładkie – umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie. Bez zarysowań usunie również osady, tłuste zanieczyszczenia i przebarwienia, pozostawiając po sobie połysk i otulający piernikowy zapach. Dodatkowo pozwoli usunąć tłuste plamy z tkanin.

DO ZADAŃ SPECJALNYCH – piernikowy płyn (500 ml) z poręcznym spryskiwaczem, który bezproblemowo rozprawi się z kamieniem, osadami, rdzą oraz pleśnią, a także dokładnie wyczyści i odkazi muszlę oraz deskę toaletową. Dodatkowo skutecznie zastąpi także nabłyszczacz do zmywarki.

UNIWERSALNIK (500 ml) – pozwoli skutecznie pozbyć się kurzu, a także wyczyścić blaty, stoły, futryny, framugi, drzwi. Doskonały do czyszczenia wszelkich urządzeń i armatury w łazience. Pozwoli także nadać połysk kafelkom. 

LŚNIĄCE SZYBY I LUSTRA (500 ml) – pozwoli błyskawicznie przywrócić nieskazitelną czystość szybom i lustrom.

PACHNIDŁO (250 ml) – ekologiczne perfumy dla domu, które otulą wnętrze przyjemnym i delikatnym aromatem naturalnych olejków eterycznych, usuwając przy tym wszelkie nieprzyjemne zapachy. Zawiera wyłącznie bezpieczne substancje, dlatego bez obaw można delektować się ich zniewalającym zapachem.

Formuły Kosmetyków dla Domu KLAREKO oparte są na bazie EKO SKŁADNIKÓW. Opracowane zostały tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska

Zestaw dostępny na https://klareko.com/, cena zestawu: 118,50 zł

Możesz również polubić…