Nowości

DJ Tom Swoon i klubowa muza w Sadybie!

Tylko 24 sierpnia w Sadyba Best Mall, w sklepie New Balance, pojawi się DJ Tom Swoon! Zagra dla Was między godziną 16.00 a 18.00. Muzyka klubowa najwyższych lotów i szansa na buty New Balance – model 574 z 15% rabatem! 

Tom Swoon, najlepszy polski DJ i producent muzyczny, będzie miksował muzykę w salonie New Balance, w centrum handlowym Sadyba. To unikalna szansa by posłuchać na żywo świetnej muzyki, a także zrobić sobie zdjęcie z Tomem. Dla klientów pocztówka ze specjalną grafiką i zniżką na kultowe 574-tki!

Wyjątkowy koncert #574TOUR rozpocznie się o godzinie 16:00. Trasa koncertowa promuje m.in. najnowszą linię butów New Balance 574, która doskonale wpasowuje się w miejski klimat i styl życia. Jest to połączenie kultowego modelu 574 z nowoczesną konstrukcją buta.

product photo shoot    Camera Angles include: 2.Lateral,3.Medial,4.Top,6.Right Sole

Tom Swoon ma na swoim koncie m.in. oficjalne remixy piosenek Linkin Park, Kelly Clarkson, Flo Ridy i wielu innych znanych artystów. Wystąpił też na scenach międzynarodowych festiwali, takich jak Tommorrowland, Ultra Music czy Sunrise Festival. Tom Swoon znalazł się na liście stu najlepszych DJ-ów na świecie. Według rankingu z 2016 roku, prowadzonego przez brytyjski miesięcznik DJMAG, polski DJ zajmuje 56 miejsce.

24 sierpnia, specjalnie dla Was, klubową muzę miksuje DJ Tom Swoon. 16.00 – 18.00, salon New Balance w Sadyba Best Mall! To wyjątkowa okazja, która się już nie powtórzy. Wstęp jest bezpłatny.

product photo shoot    Camera Angles include: 2.Lateral,3.Medial,4.Top,6.Right Sole

24 sierpnia godz. 16.00-18.00

Salon New Balance

Sadyba Best Mall

ul. Powsińska 31w Warszawie

 

SADYBA BEST MALL

Warszawskie centrum handlowe Sadyba Best Mall znajduje się w prestiżowym sąsiedztwie Traktu Królewskiego prowadzącego do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina – Jeziornej. W 90 sklepach na powierzchni blisko 23 tys. m2 centrum zapewnia klientom szeroki wybór marek i usług. W Sadyba Best Mall obecne są marki premium: Simple, Tatuum, Pandora; a także szereg popularnych sklepów sieciowych: Esprit, H&M, New Balance, Medicine. Sadyba Best Mall zaprasza także do kina Cinema City, wyposażonego w 12 sali kinowych oraz jedynego w Warszawie trójwymiarowego kina IMAX. Na miłośników tradycyjnie produkowanego pieczywa czeka Vincent – francuska piekarnia. W centrum znajduje się też klub fitness Jatomi. Sadyba Best Mall, jako pierwsze centrum handlowo-rozrywkowe w tej części Europy, zostało nagrodzone w 2002 roku przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers) w kategorii innowacyjny projekt. Sadyba Best Mall posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Sadyba Best Mall należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

 

Możesz również polubić…