Dla mam,Nowości

Domowe Nail Spa na Dzień Mamy!

Jeśli zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem dla swojej mamy, hi hybrid podpowiada: zorganizuj dla niej domowe Nail SPA!  Dzięki hi Starterowi, który posiada wszelkie niezbędne akcesoria do wykonania manicure hybrydowego, a także bogatej gamie kolorystycznej lakierów, nie tylko przyjemnie spędzicie czas, ale również będziecie się cieszyć pięknym paznokciami. Bo w końcu manicure hybrydowy z hi hybrid jest easy like a selfie!

hi Porada: ZADBAJ O NASTRÓJ

Czy może być coś cenniejszego niż czas spędzony wspólnie ze swoją mamą? A jeszcze jakby to połączyć ze wspólnym malowaniem paznokci? Do tego ulubiony film lub serial, pyszne przekąski i idealny babski wieczór-niespodzianka gotowy! W sam raz na Dzień Mamy! Z hi hybrid to możliwe!

hi Porada: PROSTE JAK ZROBIENIE SELFIE!

hi hybrid stawia na specjalistyczne, jakościowe rozwiązania w przystępnej cenie, dbając przy tym o komfort użytkowania. Do stworzenia idealnej stylizacji Waszych paznokci wystarczy hi Starter. W jego skład wchodzą: wysokiej jakości lampa UV/LED do utwardzania wszystkich lakierów hybrydowych hi hybrid, baza, top no wipe (nie wymagający przemywania) oraz lakier w kolorze intensywnej czerwieni #hi245. To jeszcze nie wszystko! W zestawie znajdują się dodatkowo aceton w poręcznej buteleczce, nail cleaner odtłuszczający płytkę paznokcia i niezbędne akcesoria: 2 pilniki (o gradacjach: 180, 100) oraz blok polerski.

hi Porada: BAWCIE SIĘ I GRAJCIE W KOLORY!

Jeśli Wasze paznokcie są już opiłowane i odpowiednio przygotowane, pora na najprzyjemniejszy moment w manicure: wybór koloru paznokci! A jest z czego wybierać, gdyż w portfolio hi hybrid  znajdziecie blisko 100 kolorów! Wolisz błyszczące brokaty? Wybierz kolekcję hi Party! Mama preferuje klasykę? Znajdzie ją w kolekcji hi Date. A może obie zaszalejecie i wybierzecie tęczę pastelowych kolorów na paznokciach z linii hi Unicorn?  Jedno jest pewno w bogatej ofercie lakierów hybrydowych hi hybrid z pewnością znajdziesz ten, który będzie pasował do Ciebie i Twojej mamy!

Rekomendowana cena detaliczna zestawu: 169zł.

Możesz również polubić…