Nowości

Domowe SPA dla dwojga Walentynki z marką Tutti Frutti

Skórę możemy porównać do miłości, jeśli jej nie pielęgnujemy staje się szorstka, a jej stan się pogarsza. Dlatego Spa we dwoje, w domowym zaciszu będzie jednocześnie świetnym pomysłem na prezent z okazji zbliżających się Walentynek i wspaniałym sposobem na relaks. Marka Tutti Frutti przedstawia receptę na niezapomniany wieczór z drugą połówką. Dodatkowo zamknięte w każdym kosmetyku składniki aktywne w postaci owocowych olejków, witamin i naturalnych drobinek, szczególnie zadbają o skórę, a zniewalające aromaty rozpieszczą Wasze zmysły. Czy może być coś lepszego niż połączenie skutecznej pielęgnacji z niezwykłymi doznaniami sensorycznymi? Przekonajcie się sami.

Marka Tutti Frutti przedstawia cudownie owocowe linie kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała. Charakterna Wiśnia&Porzeczka, a może zniewalająca Malina&Jeżyna?Zdecyduj, które zaprosisz do swojego domowego Spa.

Najpierw złuszczanie naskórka i kąpiel. Usuwanie martwych komórek to podstawa w pielęgnacji ciała. Wykorzystaj regenerujący cukrowy peeling Wiśnia&Porzeczka lub odżywczy Malina&Jeżyna i przygotuj się na słodką przyjemność pozbawioną kalorii, której towarzyszą cudowne aromaty. Witamina A, E, F oraz naturalne olejki stanowiące skarbnicę substancji odżywczych, zmaksymalizują efekt odmłodzenia i przygotują skórę na dalsze rytuały pielęgnacyjne. Teraz czas na kąpiel. Ciepła woda, piękne zapachy, doskonałe kosmetyki – to prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów. Olejek do kąpieli  i pod prysznic Wiśnia&Porzeczka to europejsko-orientalne pomieszanie owocowych wrażeń i błogość

od wschodu do zachodu. Z kolei olejek Malina&Jeżyna to dziki prysznic młodości! W każdym z nich zawarte są drogocenne składniki oraz witaminy. Na który się skusisz? Ostatni już etap pielęgnacji to naturalnie masło do ciała. Do wyboru mamy regenerujące masło Wiśnia&Porzeczka lub odżywcze Malina&Jeżyna. Sprawią, że skóra będzie pachnieć niczym owocowy sad. Ich bogaty skład i intensywny zapach sprawiają, że odżywcza terapia staje się pełnym przyjemności, kojącym rytuałem. Rozkoszuj się niezapomnianymi chwilami razem z kosmetykami od marki Tutti Frutti!

  • Sugerowana cena peelingu cukrowego: 17,00 zł / 300 ml
  • Sugerowana cena peelingu cukrowego mini: 5,50 zł / 100 ml
  • Sugerowana cena olejku do kąpieli i pod prysznic: 14,50 zł/ 425 ml
  • Sugerowana cena masła do ciała: 14,00 zł / 200 ml

Możesz również polubić…