Nowości

Domowe spa skóry twarzy z nowymi kremami NIVEA 24h nawilżenia

Kolejne dni spędzane w domu, bez możliwości wyjścia, mogą zacząć wpędzać w monotonię. Dlatego warto poszukać pomysłów na kreatywne spędzanie czasu, które umilą obecną sytuację i pozwolą chociażby dodatkowo o siebie zadbać! Jeśli do tej pory nigdy nie miałaś czasu spróbować domowego spa, to jest właśnie ten moment – więc zostań w domu, włącz ulubioną muzykę, zapal świecie i przygotuj się na najmilej spędzony czas od wielu dni! Jak przygotować swoje prywatne spa i jak stworzyć rutynę pielęgnacyjną, za którą Twoja cera będzie Ci wdzięczna? Odpowiadamy!

GDY NIE MOŻESZ WYJŚĆ DO SPA, NIECH SPA PRZYJDZIE DO CIEBIE!

Jeśli do tej pory nie miałaś czasu i możliwości organizacji takiego domowego SPA, teraz jest idealny moment. Dni spędzane w domu spożytkuj na zadbanie o siebie. Nie tylko poprawisz kondycję swojej cery, ale z pewnością poprawisz sobie nastrój, a przecież to także jest bardzo ważne!

Zacznij od Pielęgnującego płynu micelarnego NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE, czyli najbardziej delikatnego płynu micelarnego, który delikatnie usunie wszystkie zanieczyszczenia. Płynu nie musisz spłukiwać, po delikatnym przetarciu wacikiem nasączonym płynem możesz przejść
do następnego etapu pielęgnacji.

Płyn micelarny doskonale oczyszcza, ale to peeling pozwoli Ci usunąć martwy naskórek i zadbać o świeży wygląd skóry. Prawdziwie piękną i promienną cerę zyskasz dzięki peelingom do twarzy od NIVEA. Na tym etapie musisz się po prostu zastanowić czego dzisiaj pragnie Twoja skóra. Jeżeli rozświetlenia, wybierz Rozświetlający peeling ryżowy NIVEA Glow Rice Scrub; jeżeli wygładzenia, sięgnij po Wygładzający peeling ryżowy NIVEA Smooth Rice Scrub; a jeżeli naprawdę głębokiego oczyszczenia, to koniecznie wypróbuj Oczyszczający peeling ryżowy NIVEA Purify Rice Scrub.

Pamiętaj, żeby peeling delikatnie rozmasować na twarzy omijając okolice oczu, dokładnie spłukać, a następnie osuszyć twarz. Tylko wtedy przygotujesz swoją skórę na wszystkie aktywne składniki, które czekają na nią w kremach.

Twoja cera jest teraz gotowa na pielęgnację – to czas wyjątkowo relaksacyjny. Z jakich kosmetyków możesz skorzystać na tym etapie? Przede wszystkim sięgnij po krem – taki, który zapewni Twojej skórze nawilżenie na długi czas! Sięgnij po cztery nowe kremy z linii NIVEA 24h NAWILŻENIA. Pamiętaj, aby dobrać krem mając na uwadze swój rodzaj cery – krem do cery tłustej, normalnej lub mieszanej, czy też suchej i wrażliwej.

Kosmetyki możesz uzupełnić o rytuały i gadżety – za pomocą kremu bądź olejków do twarzy możesz wykonać samodzielnie odprężający masaż twarzy. Jeśli posiadasz roller do twarzy, możesz włączyć go do zabiegów pielęgnacyjnych.

Poznaj nowe kremy NIVEA 24h nawilżenia!

NIVEA Odżywczy Krem na Dzień 24H Intensywnego nawilżenia

Zawiera wyjątkową formułę:
NIVEA Moisture Care Complex, Naturalny olejek migdałowy, Masło shea i Antyoksydanty. Intensywnie nawilża skórę do 24 godzin, przywracając naturalną równowagę i poziom nawilżenia skóry. Głęboko odżywia skórę, a dzięki bogatej formule wygładza cerę. Chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i stresem oksydacyjnym.

 • Intensywnie nawilża skórę do 24h
 • Przywraca naturalny poziom nawilżenia
 • Głęboko odżywia
 • Wygładza skórę

21,99 zł / 50 ml Rekomendowana cena detaliczna

NIVEA Odżywczy Krem na Noc 24H Intensywnego nawilżenia + Regeneracja

Zawiera wyjątkową formułę:
NIVEA Moisture Care Complex,Naturalny olejek migdałowy, Masło shea
i Antyoksydanty. Intensywnie nawilża skórę do 24 godzin, przywracając jej naturalną równowagę i właściwy poziom nawilżenia. Głęboko odżywia i dzięki bogatej formule wygładza Twoją cerę. Wspomaga naturalny proces nocnej regeneracji skóry. Chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami następnego dnia.

 • Intensywnie nawilża skórę do 24h
 • Przywraca naturalny poziom nawilżenia
 • Głęboko odżywia
 • Wspomaga proces regeneracji skóry

21,99 zł / 50 ml Rekomendowana cena detaliczna

NIVEA Matujący Krem na Dzień 24H Intensywnego nawilżenia

Zawiera wyjątkową formułę:
NIVEA Moisture Care Complex, Minerały i Antyoksydanty. Intensywnie nawilża skórę do 24 godzin, przywracając naturalną równowagę i poziom nawilżenia skóry. Efektywna formuła redukuje poziom sebum i zapewnia matową cerę. Chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i stresem oksydacyjnym.

 • Intensywnie nawilża skórę do 24h
 • Przywraca naturalny poziom nawilżenia
 • Redukuje poziom sebum
 • Matuje skórę

21,99 zł / 50 ml Rekomendowana cena detaliczna

NIVEA Nawilżający Krem na Noc 24H Intensywnego nawilżenia

Zawiera wyjątkową formułę:
NIVEA Moisture Care Complex, Witaminę E, Prowitaminę B5 i Masło shea.
Intensywnie nawilża skórę do 24 godzin, przywracając naturalną równowagę i poziom nawilżenia skóry. Odświeża i wypełnia cerę obfitym, szybko wchłaniającym się nawodnieniem. Wspomaga naturalny proces nocnej regeneracji skóry. Chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami następnego dnia.

 • Intensywnie nawilża skórę do 24h
 • Przywraca naturalny poziom nawilżenia
 • Odświeża i nawadnia skórę
 • Wspomaga proces regeneracji skóry

21,99 zł / 50 ml Rekomendowana cena detaliczna

Możesz również polubić…