Nowości

Dotknij głębi nawilżenia z kosmetykami Neutrogena® Hydro Boost®

Nieodpowiedni poziom nawodnienia skutkuje zaburzeniami w budowie i funkcjonowaniu płaszcza hydrolipidowego skóry, przez co staje się ona sucha, szorstka, traci blask i elastyczność, po prostu dużo szybciej się starzeje. Dlatego nawilżanie to nie jeden ze sposobów dbania o cerę, a podstawa każdej pielęgnacji bez względu na wiek i inne wymagania skóry. Kosmetyki z serii Neutrogena® Hydro Boost® są niczym nawadniająca fala, która natychmiast dodaje skórze energii. Można je stosować pojedynczo, ale swoją prawdziwą moc pokazują zwłaszcza w duetach. Dlatego sięgnij po serum i żel-krem z linii Hydro Boost® – to zaledwie dwa kroki do głębokiego nawilżenia skóry.

Każdego dnia skóra narażona jest na działanie wielu czynników zewnętrznych, które mogą powodować jej uszkodzenia i utratę naturalnie zawartej w niej wody. Skóra traci wówczas elastyczność, giętkość i spoistość, a to znów skutkuje tym, że staje się szorstka, postarzała, znika jej zdrowy wygląd. Specjaliści marki Neutrogena® połączyli nawilżające właściwości kwasu hialuronowego z naturalną trehalozą, witaminami i antyoksydantami i w ten sposób powstała gama produktów, które pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia przez cały dzień. Mają lekkie, nietłuste formuły i są doskonałe dla skóry przez cały rok – nawilżają, regenerują, koją i odmładzają.

Kosmetyki z linii Neutrogena® Hydro Boost® wykazują doskonałą synergię, dlatego niezwykle korzystne dla skóry jest stosowanie ich w duetach. Doskonałą parę stanowią Nawadniający żel-krem i Nawadniający booster z serii Hydro Boost®. Ten pierwszy, dzięki technologii Hyaluronic Gel Matrix, doskonale gasi pragnienie skóry. Zawarty w nim kwas hialuronowy ma zdolność zatrzymywania 1000 razy więcej wody niż sam waży, a ponieważ jest uwalniany stopniowo, zapewnia długotrwałe nawilżenie zawsze wtedy, gdy skóra tego potrzebuje. Ale prawdziwe nawadniającą falę tworzy w parze z serum, czyli Nawadniającym Boosterem, który zawiera dodatkowo antyoksydany i witaminę E o właściwościach rewitalizujących – zawarte w mikrokapsułkach, uwalniane są po naciśnięciu pompki. Serum działa więc na trzy sposoby: intensywnie nawadnia, pomaga wygładzać drobne zmarszczki oraz natychmiast rozświetla zmęczoną skórę.

Niezwykle cennym składnikiem tych kosmetyków jest także trehaloza, która zapobiega nadmiernej utracie wody poprzez tzw. zamknięcie nawodnienia. Ten zbudowany z dwóch cząstek glukozy rodzaj cukru występuje m.in. w roślinach pustynnych. Przykładem jest róża jerychońska, która podczas trwającej nawet kilka miesięcy suszy zwija się w kulkę, a pod wpływem dostępu do wody zmienia suche gałęzie w zielony kwiat. To właśnie ta właściwość sprawia, że trehaloza swoje zastosowanie znalazła także w kosmetyce. Tak jak w pędach roślin, zatrzymuje wodę w skórze, zapewniając jej optymalny poziom nawilżenia. Nawadniający booster należy nakładać bezpośrednio na skórę twarzy lub – by nawodnienie było jeszcze głębsze – na dłoni dodać 2-3 krople do ulubionego kremu z linii Hydro Boost®.

Kosmetyki z linii Neutrogena® Hydro Boost® są w stanie idealnie wpasować się rytuały dla urody zarówno 20-latek, jak i pań ze skórą dojrzałą, by każda z nich mogła poczuć, czym jest odpowiednie nawodnienie skóry i cieszyć się piękną skórą.

Neutrogena® Hydro Boost® Nawadniający booster serum do twarzy

Cena: ok. 50,99 zł/30 ml

Neutrogena® Hydro Boost® Nawadniający żel-krem do cery suchej

Cena: ok. 50,99 zł/50 ml

Możesz również polubić…