Nowości

Douglas ogłasza współpracę z TikTok Polska w kampanii Brands We Love

Douglas wraz z Polskim zespołem TikTok przygotował akcję specjalną Brands We Love. Przy zakupie dwóch wybranych produktów marek Douglas Collection make-up, Florence by Mills, Glam Glow, Kylie Skin, One Two Free, Mario Badescu oraz Clinique za min. 129 zł, klient otrzyma wyjątkowy prezent od TikTok — designerskie skarpetki! Kampania rozpocznie się 29 września i potrwa 2 tygodnie, będzie obowiązywała we wszystkich perfumeriach oraz na Douglas.pl.

Kampanie multibrandowe Douglas cieszą się niezwykłą popularnością od prawie 2 lat. Wynika to z umiejętności dopasowania się do potrzeb klientów oraz odpowiedzi na aktualne trendy. Marce Douglas zależało na przygotowaniu komercyjnej oferty, która przyciągnie do perfumerii młodszą grupę klientów*. Współpraca z aplikacją TikTok, która posiada już 100 mln aktywnych użytkowników w Europie** doskonale wpisała się w te potrzeby. Akcja będzie miała silne wsparcie marketingowe w kanałach digital oraz w perfumeriach stacjonarnych.

 – Jednym z celów naszych działań w Polsce jest wzrost świadomości marki na rynku. Współpraca z perfumeriami Douglas daje nam zupełnie nowe możliwości dotarcia do użytkowników również w świecie offline oraz jest doskonałym początkiem na rozpoczęcie długofalowej biznesowej współpracy. Dzięki naszym wspólnym działaniom, TikTok ma szansę stać się love brandem, nie tylko na świecie, ale także w Polsce – mówi Rafał Drzewiecki, Head of Marketing CE, TikTok Polska.

 TikTok przykłada dużą wagę do jakości oraz przyjaznych środowisku rozwiązań. Dlatego dla klientów perfumerii przygotował kartonowe opakowania oraz 4 zupełnie różne wzory designerskich skarpetek, wykonanych z bawełny czesanej. Skarpetki oraz opakowania zostały wyprodukowane w Polsce.

TikTok to wiodąca platforma krótkich filmów video. Misją TikToka jest to, by użytkownicy społeczności mogli dzielić się swoją wyobraźnią, wiedzą i wszystkimi chwilami, które są dla nich ważne — z każdego miejsca na świecie. Nasza platforma to miejsce, w którym każdy może pokazać swoja twórczość, dając widzom autentyczną i inspirującą radość.

*TG 16-20lat

**Według Richard Waterworth General Manager, UK & EU

Możesz również polubić…