Nowości

Dove Summer Refreshing Ritual – wakacyjna świeżość inspirowana rytuałami piękna z Meksyku

Witaj w świecie pielęgnacji inspirowanej meksykańskimi rytuałami piękna. Świecie, w którym zamiłowanie do czerpania z darów natury łączy się z miłością do piękna. Tak właśnie powstała nowa, limitowa edycja antyperspirantów Dove Summer Refreshing Ritual, które zapewniają ochronę przed poceniem, pielęgnują skórę i zniewalają odświeżającym zapachem rodem z Meksyku.

Dove Summer Refreshing Ritual to antyperspiranty, które łączą skuteczną ochronę przed poceniem i pielęgnację skóry z orzeźwiającymi zapachami inspirowanymi naturalnymi dobrodziejstami Meksyku takimi jak aloes czy woda różana.

Zapewniają ochronę przed poceniem i są niezwykle delikatne dla skóry, ponieważ nie zawierają alkoholu. Mają za to formułę wzbogaconą o ¼ kremu nawilżacjącego, dzięki czemu pielęgnują skórę pod pachami przywracając jej miękkość i gładkość.

Kompozycja zapachowa, która przywodzi na myśl podróże w najdalsze zakątki świata to zasługa wyjątkowego połączenia akordów wody różanej i orzeźwiającymi nutami aloesu. Efekt? Świeży i kobiecy zapach, który wprawia w dobry nastrój na cały dzień.

Dove Summer Refreshing Ritual dostępne w sieci Biedronka

Pojemność i cena :

  • Dezodorant w spray’u 150ml, 11,99 zł
  • Dezodorant w kulce 50ml, 11,99 zł
  • Dezodorant w sztyfcie 40ml, 11,99 zł

Możesz również polubić…