Nowości

Druga edycja Hair Academy by OnlyBio za nami!

21 listopada w pięknych wnętrzach warszawskiej restauracji Marcello odbyła się druga edycja Hair Academy by OnlyBio, dedykowana fryzjerom czynnie wykonującym swój zawód. Drugie spotkanie to już kolejne, z zaplanowanych cykli spotkań szkoleniowych, będących niepowtarzalną okazją do zdobycia niezbędnego doświadczenia i wiedzy w zakresie świadomej pielęgnacji włosów.

Podczas spotkania gość specjalny, ambasador serii Hair in Balance by OnlyBio, fryzjer Dejv Architekt Fryzur przekazali bogatą dawkę informacji z zakresu pielęgnacji, stylizacji i potrzeb włosów.  Uczestnicy Hair Academy by OnlyBio uzyskali odpowiedzi na pytania, które często słyszą od swoich klientek, np. jak rozpoznać porowatość włosów i jakie zabiegi można stosować w domach już po wyjściu od fryzjera, tak aby stosowanie świadomej pielęgnacji było czymś naturalnym. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się panel o wydobywaniu skrętu, podczas którego Dejv pokazał jak obchodzić się z włosami kręconymi a także sposoby ich cięcia i stylizacji.

Po sukcesie pierwszej Hair Academy by OnlyBio otrzymywaliśmy bardzo dużo zapytań, kiedy odbędą się kolejne spotkania Akademii. Dzięki naszym działaniom widzimy, że klientki są świadome potrzeb swoich włosów i coraz częściej pytają o nasze produkty w salonach fryzjerskich, tam też szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania odnośnie świadomej pielęgnacji. Zgłaszają się do nas także fryzjerzy, którzy używają kosmetyków Hair in Balance podczas pracy w swoich salonach. Chętnych do udziału w Akademii było bardzo dużo.  Otrzymaliśmy zgłoszenia z całej Polski. Dopiero zakończyliśmy drugą edycję, a już mamy w planach kolejną. – mówi Marta Iwanowska-Giler Brand Manager OnlyBio.life


Uczestnicy na zakończenie szkolenia otrzymali pakiet produktów na start, nowości i certyfikat, by każda włosomaniaczka wiedziała, że to właśnie w tym salonie wykona bezpieczną i świadomą pielęgnację i stylizację.  

Seria Hair in Balance stała się hitem włosomaniaczek, a produkty są znane i stosowane przez kobiety i mężczyzn w różnym wieku i w różnych państwach świata, stając się tym samym bestsellerem sprzedaży w produktach do świadomej pielęgnacji włosów. 

Seria na początku składała się z kosmetyków do świadomej pielęgnacji włosów takich jak: szampony i odżywki do mycia metodą OMO, maski i oleje do olejowania włosów zgodne z porowatością włosów, wcierka pobudzająca wzrost włosów czy peelingi do skóry głowy.  Marka na swoich kanałach social media intensywnie prowadziła działania uświadamiające i edukujące jak pielęgnować świadomie włosy, jak dobrać odpowiednie produkty do rodzaju włosów i skóry głowy. Jak stworzyć kompleksowe pielęgnacyjne zabiegi w domowym zaciszu, które wpłyną na kondycję i zdrowie włosów.

Marka stworzyła innowacyjną aplikację mobilną, która umożliwia zbudowanie i zaplanowanie swojego indywidualnego programu pielęgnacji włosów. OnlyBio Stories to pierwsza taka aplikacja na polskim rynku beauty, która umożliwia zaplanowanie pielęgnacji włosów na każdy dzień. Każdy plan został opracowany z najwyższą starannością, tak aby najlepiej pomóc dbać o skórę głowy i włosy oraz osiągnąć cele pielęgnacyjne. Żaden rytuał ani żaden kosmetyk nie pojawia się w planie przypadkowo.

Produkty są dostępne w sklepie online www.onlybio.life oraz Drogeriach Rossmann w całej Polsce.

Możesz również polubić…