Nowości

Drugi sklep Hebe w Inowrocławiu już otwarty

30 września br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w Vendo Park przy ul. Jana Kasprowicza 13 w Inowrocławiu. Jest to drugi sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście.

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać
z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Wszystkie zapachy -60%. Promocją objęte zostały produkty marek takich jak m.in.: Nike, Chopard, DKNY i Tommy Hilfiger. Druga promocja „Wszystkie produkty marek” to 30% rabatu na produkty Nacomi i Purederm, a przy zakupie produktów marki Bielenda otrzymamy aż 40% rabatu. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Vendo Park przy ul. Jana Kasprowicza 13 w Inowrocławiu od 30 września do 4 października br. lub do wyczerpania zapasów.

Oprócz tego, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w Inowrocławiu, wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach w ramach promocji „Cenowe Szaleństwo”. Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie i także obowiązuje od 30 września do 4 października br. lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo, przez cały dzień na klientów czekała wyjątkowa oferta – przy zakupach za min. 70 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 10 zł. Oferta obowiązywałą tylko 30 września br. w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Vendo Park przy ul. Jana Kasprowicza 13 w Inowrocławiu.

Hebe w Vendo Park przy ul. Jana Kasprowicza 13 w Inowrocławiu otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00–18:00. Zapraszamy!

Możesz również polubić…