Nowości

Dzień Kobiet to najdłuższy dzień, który trwa 365 dni w roku

W przeddzień Dnia Kobiet widzimy większy ruch w drogeriach, w sklepach z biżuterią, kwiaciarniach czy księgarniach. Panowie szukają upominku dla swoich kochanych pań. Marka Mohani świętuje Dzień Kobiet każdego dnia. A w tym roku postanowiła to jeszcze mocniej podkreślić. Niech 8.03 będzie symbolicznym terminem, bo kobiety powinny być traktowane wyjątkowo każdego dnia.

Pielęgnacja jest pięknym i wyjątkowym rytuałem. Pozwala skupić się w danym momencie na sobie i potrzebach swojej skóry. Możemy tak dopasować produkty, aby stworzyć kompleksowy rytuał pielęgnacyjny od masażu twarzy po pielęgnację ust.  

Jakie niesie korzyści masaż twarzy?

Masaż twarzy powinno się wykonywać każdego dnia. Najlepiej przed rozpoczęciem zrobić zdjęcie twarzy i powtórzyć je po miesiącu regularnego masowania. Przed masażem najlepiej na dłonie nałożyć serum nawilżające Skwalan, które jest dobrze przyswajalne przez skórę, nie zapycha porów i nadaje się do pielęgnacji każdego typu skóry. Skwalan, to składnik decydujący o właściwej kondycji naszej skóry.

Jak najlepiej rozprowadzić serum po twarzy?

Tutaj z pomocą przychodzi płytka do masażu Gua- Sha. Wprowadzenie masażu płytką do rytuału codziennej pielęgnacji sprawi, że cera stanie się jędrniejsza, pełna blasku, wygładzona, a zmarszczki staną się mniej widoczne. Pobudzenie krążenia skóry wokół oczu przeciwdziała zmarszczkom mimicznym.

Jako kolejny etap rutyny pielęgnacyjnej, nałóż Ultranawilżający krem na dzień z kolekcji Norweski Wiatr lub jeśli właśnie kładziesz się spać, Intensywnie regenerujący krem na noc Mohani – Norweski Wiatr.  Krem intensywnie regeneruje zmęczoną i poszarzałą cerę, dostarczając jej solidną dawkę nawilżenia.

Swój pielęgnacyjny rytuał kobiecego piękna zakończ masażem ust. Możesz go wykonać za pomocą Wygładzająco-odżywczego peelingu do ust Mohani o pięknym zapachu truskawki, który zapewni pielęgnację i przyjemne wygładzenie ust. Dzięki naturalnym ścierniwom łagodnie, a jednocześnie skutecznie wygładzi Twoje usta.

Jeśli nie masz takiego zestawu, a wiesz że Twój mężczyzna będzie szukał upominku dla Ciebie, pokaż mu ten gotowy zestaw inspiracyjny z okazji Dnia Kobiet.

Produkty jest dostępny w sklepie online: https://mohani.pl/  

Możesz również polubić…