Nowości

EMANI – marka makijażowa 100% wegańska

emani

Kosmetyki wegańskie EMANI powstały dzięki doświadczeniu i determinacji założycielki marki, Michelle Doan. Tworzą ekskluzywną linię produktów do makijażu, którym możemy w pełni zaufać. Jako jedyne na świecie produkty EMANI są w 100 procentach wegańskie. W ich składzie znajduje się jedynie kilka naturalnych składników pochodzenia roślinnego, całkowicie bezpiecznych nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Kosmetyki nie zawierają petrochemikaliów, nanocząstek, sztucznych barwników, parabenów, glutenu, talku ani wypełniaczy. Do ich produkcji używa się jedynie wegańskich, zdrowych składników, głównie pochodzenia roślinnego, które nawilżają skórę i stymulują regenerację zdrowych komórek. Jednocześnie EMANI daje wielkie możliwości w dziedzinie makijażu! Kosmetyki te wspaniale modelują twarz, dając prawdziwie hollywoodzki efekt. Zatem mamy do czynienia z produktami bezpiecznymi, a jednocześnie odpowiadającymi na ważną potrzebę każdej kobiety, jaką jest posiadania nieskazitelnej skóry i pięknego makijażu. Naszą misją jest edukacja kobiet, zwiększenie świadomości w zakresie zdrowego, ekologicznego trybu życia, gdyż źródeł piękna należy szukać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

emani

Kobieta świadoma to kobieta silna. Ponieważ klientkami EMANI są wła-śnie silne i pewne siebie kobiety, które umiejętnie dbają o siebie i wszystko, co je otacza, żyjąc w zgodzie ze sobą i z naturą, Michelle Doan umieściła w środku nazwy marki męski element „MAN”, który otoczony został miękkimi samogłoskami „E” oraz „I”. Każda kobieta ma w sobie siłę mężczyzny, otuloną pięknem i elegancją.

EMANI a profesjonalna kosmetyka i medycyna estetyczna

Kosmetyki EMANI są także przedłużeniem pielęgnacji w gabinetach kosmetycznych. Bezpieczny i pielęgnacyjny skład produktów pozwala na użycie ich bezpośrednio po zabiegach wykonanych w salonach piękności oraz klinikach dermatologii i medycyny estetycznej. Składniki EMANI nie wchodzą w żadną reakcję nawet z najbardziej podrażnioną skórą. Mogą być więc aplikowane bezpośrednio po głębokim złuszczaniu naskórka, ostrzykiwaniu (np. po mezoterapii igłowej), elektrolizie i zabiegach laserowych. Klientki nie muszą czuć dyskomfortu z powodu chwilowego podrażnienia skóry. Korzystając z produktów EMANI, mogą korygować zaczerwienienia i podrażnienia po wykonanych zabiegach i wyglądać pięknie. Kosmetyki EMANI, którymi wykończyć można każdy zabieg, poprawiają też jakość skóry i przyspieszają proces gojenia się. Można je nabyć do codziennego użytku w salonach i klinikach współpracujących z EMANI wraz z profesjonalnym instruktarzem.

roz

Czy wiecie, że…?

Przeciętna kobieta używa każdego dnia ok. 12 różnych kosmetyków. To naraża ją na działanie 126 różnych chemikaliów przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku! Niektóre z tych substancji mogą być łagodne, inne zdecydowanie takimi nie są. Wiele składników znajdujących się w codziennie używanych kosmetykach ma wpływ na powstawanie nowotworów, niepłodność czy zaburzenia hormonalne. Skóra stanowi wprawdzie barierę ochronną, ale nie potrafi poradzić sobie z niezwykle inwazyjnymi składnikami chemicznymi. Jest tkanką, która łatwo je absorbuje, szczególnie, gdy ma z nimi częsty kontakt. W wegańskich kosmetykach EMANI nie ma składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka – uroda też musi być „zdrowa”. Nasza rada – czytaj etykiety kosmetyków, by zyskać pewność, że ich składy nie narażają cię na niebezpieczeństwo. Zdrowe i bezpieczne składniki w kosmetykach są jak dieta dla skóry. Pomyśl o tym! Tak jak nie powinno się jeść śmieciowego jedzenia, tak nie powinno się nakładać niezdrowych kosmetyków na skórę. Nawet jeśli są bardzo drogie i ekskluzywnie zapakowane. EMANI jest dumnym uczestnikiem kampanii bezpiecznych kosmetyków.

emani

Czego nie używa EMANI?

  • parabenów
  • talku
  • glutenu
  • składników pochodzenia zwierzęcego

emani

Składniki EMANI

EMANI używa w swoich produktach jedynie składników pochodzenia roślinnego oraz naturalnych minerałów. Przy formułowaniu i wytwarzaniu naszych produktów, roślinne i kwiatowe ekstrakty łączone są z trzema kluczowymi minerałami: miką, dwutlenkiem tytanu oraz tlenkiem żelaza.

emani

Możesz również polubić…