Nowe serum na noc kompleksowo regenerujące skórę. 

Przełomowe odkrycie naukowe prowadzi do powstania nowej rewolucyjnej technologii oczyszczania komórek skóry, która w połączeniu z synchronizacją komórkową zwiększa zdolność skóry do autoregeneracji podczas snu. Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Jako prekursor w dziedzinie nocnej regeneracji skóry marka Estée Lauder znalazła się wśród pierwszych producentów kosmetyków, którzy dostrzegli, że naprawa uszkodzeń skóry wyrządzonych w ciągu dnia następuje w nocy. Korzystając z kilkudziesięcioletniego doświadczenia i wiedzy w zakresie badań nad DNA oraz chronobiologii, marka Estée Lauder dokonuje kolejnego przełomu w dziedzinie nocnej naprawy skóry i wprowadza na rynek NOWY Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II – najbardziej zaawansowane technologicznie i najbardziej kompleksowo działające serum w historii firmy. W wyniku rewolucyjnych badań marki Estée Lauder nad katabolizmem komórek skóry, ta niezwykle skuteczna w swym działaniu formuła w bezprecedensowy sposób wspiera naturalny proces oczyszczania następujący podczas snu i sprawiający, że skóra wygląda młodziej. Łącząc technologie Chronolux™ z procesem katabolizmu,NOWA, przełomowa Technologia ChronoluxCB™ zwiększa intensywność oczyszczania komórkowego dzięki precyzyjnej synchronizacji, co skutkuje wzrostem naturalnego potencjału regeneracyjnego skóry w czasie snu. Chronione ponad 25 patentami i wnioskami patentowymi NOWE serum Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II zdecydowanie odmładza skórę, redukując wszelkie najbardziej widoczne oznaki starzenia. Linie i zmarszczki stają się dużo mniej widoczne, a skóra podlega wzmocnieniu, co zapobiega jej dalszym uszkodzeniom. Skuteczność tej przełomowej dla nocnej regeneracji skóry formuły jest równie wysoka w przypadku kobiet z każdej grupy etnicznej. Skóra staje się gładsza w dotyku, nawilżona i jędrna, wygląda bardziej promiennie, a przebarwienia są mniej widoczne.

NAUKA PODSTAWĄ REWOLUCYJNEGO ODKRYCIA W DZIEDZINIE NOCNEJ NAPRAWY SKÓRY

Naukowcy z laboratoriów Estée Lauder to prawdziwi pionierzy w dziedzinie badań nad pielęgnacją skóry, którzy jako jedni z pierwszych poznali mechanizmy nocnej autoregeneracji skóry, zrozumieli istotę jej okołodobowego cyklu oraz rolę pełnioną przez tzw. geny zegarowe w synchronizacji naturalnego procesu naprawy i ochrony skóry. Kolejne przełomowe odkrycie Estée Lauder związane jest z katabolizmem komórek – kluczowym procesem znaczeniu dla nocnej regeneracji  skóry. Badacze z laboratoriów Estée Lauder jako jedni z pierwszych odkryli, że naturalne oczyszczanie skóry przebiega najintensywniej w nocy i odgrywa kluczową rolę w procesie naturalnej naprawy skóry.

Proces katabolizmu umożliwia skórze usunięcie zanieczyszczeń komórkowych, co zwiększa efektywność pracy komórek i intensyfikuje całościową regenerację skóry. Skuteczność katabolitycznego procesu naprawy zmniejsza się jednak z wiekiem i ulega desynchronizacji, a to prowadzi do spowolnienia katabolizmu w nocy. Odkrycie tej naturalnej funkcji odnowy komórkowej w połączeniu z cyklem okołodobowym skóry podkreśla kluczowe znaczenie nocy dla procesu naturalnej odnowy skóry.  Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

NOWA REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA

Korzystając z przełomowego odkrycia związków pomiędzy procesami zachodzącymi wewnątrz skóry a mechanizmami jej autoregeneracji podczas snu, marka Estée Lauder wprowadza na rynek NOWĄ wyjątkową technologię ChronoluxCB™ Technology. Po raz pierwszy w historii ta rewolucyjna technologia naprawcza wykorzystuje regeneracyjny potencjał nocy i intensyfikuje odnowę skóry podczas snu, łącząc skuteczne oczyszczanie z technologiami synchronizacyjnymi.

Technologia Katabolizmu (oczyszczanie) – mieszanka składników aktywnych o sprawdzonej skuteczności, zawierająca wyciąg z alg oraz drożdży i wzmacniająca naturalny proces katabolizmu zachodzący w komórkach skóry. Dzięki intensyfikacji pracy komórek wzrasta skuteczność naturalnego procesu naprawy skóry w nocy.

Technologia Chronolux™ (synchronizacja) – wysoce efektywna, opatentowana technologia genów zwanych zegarowymi, wspierająca naturalną synchronizację procesu nocnej odnowy skóry, która sprawia, że skóra regeneruje się we właściwym czasie.

NAJBARDZIEJ KOMPLEKSOWA ODNOWA

Ta wysoce skuteczna formuła obejmuje ponadto:

  • Technologię zwalczającą zanieczyszczenia – Dzięki zawartości enzymu Alkyl Guanine Transferase (AGT) ta kompleksowa technologia naprawcza pomaga zredukować widoczne uszkodzenia powstałe w wyniku negatywnych oddziaływań środowiskowych, w tym ozonu, zanieczyszczeń i promieniowania UV.
  • Działanie ochronne w ciągu dnia – skuteczna kombinacja przeciwutleniaczy umożliwia neutralizację aż do 90% powstałych w środowisku naturalnym wolnych rodników, zanim w niekorzystny sposób wpłyną one na wygląd skóry. Dzięki ograniczeniu uszkodzeń pojawiających się w ciągu dnia możesz dłużej niż dotychczas cieszyć się młodym wyglądem twojej skóry.
  • Ciągłe nawilżanie – duże stężenie kwasu hialuronowego zapewnia optymalne warunki dla intensyfikacji naturalnej naprawy skóry, a jednoczesne głębokie nawilżenie przynosi skórze ulgę.

PRODUKT KLUCZOWY DLA MŁODEGO WYGLĄDU SKÓRY

Intensyfikując naturalną nocną autoregenerację skóry w bezprecedensowy sposób, NOWE serum Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II spowalnia przedwczesny proces starzenia się skóry, znacząco hamuje powstawanie linii i zmarszczek, nadaje skórze promienny wygląd i zmniejsza widoczność przebarwień. Badania wykazały, że już po czterech tygodniach 83% kobiet odczuło, że ich skóra jest bardziej wypoczęta oraz wygląda zdrowiej i bardziej świeżo. Serum nadaje skórze piękno i jedwabistość cenione przez kobiety na całym świecie.

KOMPLEKSOWE BADANIA

Firma Estée Lauder przeprowadziła kompleksowe badania kliniczne, sensoryczne i testy bezpieczeństwa z udziałem ponad 1000 kobiet z różnych krajów. W badaniach uczestniczyły przedstawicielki rasy białej i czarnej, Hinduski, Latynoski i Azjatki (Japonki, Chinki i Koreanki). NOWE serum Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II okazało się doskonałe dla wszystkich rodzajów skóry i dla przedstawicielek wszystkich wymienionych grup etnicznych. Produkt nie zawiera olejków i zapachów, nie wywołuje trądziku i został przebadany przez dermatologów i okulistów.

NOWE serum Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II będzie dostępne w perfumeriach od września 2013 w sugerowanych cenach detalicznych 290pln/30ml oraz 420pln/50ml.