Nowości

EXTRA LASHES – nowa maskara od Eveline Cosmetics!

W tym sezonie królują rzęsy XXL, długie, pogrubione i wyraziste, zgodne z trendami pojawiającymi się na wybiegach. Dlatego też marka Eveline Cosmetics prezentuje nowy tusz do rzęs Extra Lashes, który sprawi, że każdy look zarówno ten dzienny, jak i wieczorowy, nabierze prawdziwej efektowności.

Maskara Extra Lashes posiada nową szczoteczkę maksymalnie pogrubiającą rzęsy. Jej końcówkę pokrywają delikatne włoski, które podkreślają nawet najkrótsze rzęski w kącikach oczu. Innowacyjna szczoteczka pozwala również na równomierne nałożenie produktu, jednocześnie oddzielając rzęsy i zwiększając ich objętość. W składzie znajdziemy naturalny wosk carnauba oraz lecytynę,  dzięki którym rzęsy będą odpowiednio odżywione. Tusz Extra Lashes zamknięty jest w efektownym, szerokim opakowaniu z eleganckim nadrukiem.

Cena: 22,99 zł/ 12 ml

Ulubione kosmetyki pielęgnacyjne i makijażowe Eveline Cosmetics zamówisz bez wychodzenia z domu na www.eveline.pl. Szczegółowe opisy produktów oraz intuicyjna nawigacja sprawi, że zakupy w sklepie internetowym będą szybkie i proste.

Możesz również polubić…