Nowości

Frost Peel w służbie pięknej skóry

Tej jesieni wypróbuj nowy autorski zabieg Clareny – Frost Peel. To przełomowy peeling kosmetologiczny o dermatologicznej skuteczności. Odmładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i spłyca zmarszczki. Sprawdzi się w walce z przebarwieniami, nierównym kolorytem i innymi powakacyjnymi problemami skóry.

Jeśli po lecie Twoja skóra wymaga stymulacji i rewitalizacji, a dodatkowo czujesz, że utraciła dawną jędrność i elastyczność, to najwyższa pora działać. Jeśli borykasz się z przebarwieniami, potrzebujesz rozjaśnienia i ujednolicenia kolorytu cery, sprawdź bezpieczny zabieg złuszczający Frost Peel od Clareny.

Clarena

Jesienią czas na kwas

Jesień i zima, a nawet wczesna wiosna, to doskonały czas na specjalistyczne zabiegi złuszczające, które bazują na zaawansowanych formułach kwasów. W tym okresie zmniejsza się ryzyko intensywnej ekspozycji na słońce, które oczyszczoną, złuszczoną i odsłoniętą po zabiegu skórę mogłoby podrażnić. – Skórę poddawaną profesjonalnym zabiegom złuszczania zawsze należy zabezpieczać przed promieniami UV. Kwasy doskonale eksponują  bowiem młodsze warstwy naskórka. Najlepiej zatem wykonywać je  w miesiącach, gdy słońca jest jak najmniej – radzi Małgorzata Pindur, główny specjalista ds. wdrożeń marki Clarena.

Frost Peel – skuteczność kwasu

Autorski zabieg Clareny – Frost Peel – pozwala rozszerzyć ofertę salonów kosmetycznych o nieinwazyjne zabiegi peelingów kosmetycznych o dermatologicznej skuteczności. Frost Peel wykorzystuje pochodną jednego z najskuteczniejszych kwasów rekomendowanych do peelingów – kwasu trójchlorooctowy (TCA). Unikatem jest tu połączenie specjalnej bazy żelowej z kwasem, czego efektem jest powstanie mieszaniny o podwyższonym pH. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo zabiegów peelingujących. Marka Clarena, z myślą o dopasowaniu zabiegu do indywidualnych potrzeb klientów, opracowała dwa rodzaje zastawów pielęgnacyjnych – Frost Peel I i Frost Peel II.

Z myślą o skórze wymagającej

Zabieg Frost Peel, dzięki delikatnej formule, dedykowany jest cerze ze zmarszczkami, przebarwieniami, objawami fotostarzenia, a także nierównym kolorytem. To doskonała propozycja dla osób borykających się z bliznami potrądzikowymi i pozapalnymi oraz z poszerzonymi ujściami gruczołów łojowych. Co więcej, Frost Peel stosowany może być zarówno na twarz, jak i na całe ciało. – Dwa stopnie działania zabiegu Frost Peel pozwalają precyzyjnie dopasować zabieg do rodzaju problemów skórnych. Frost Peel I jest łagodniejszy, Frost Peel II daje efekt silniejszej chemabrazji – mówi Małgorzata Pindur.

Czas na piękną skórę

Dzięki innowacyjnemu zabiegowi Frost Peel skóra jest zregenerowana i zadbana. Kwasy skutecznie złuszczają naskórek, a skóra właściwa jest stymulowana do zwiększonej syntezy kolagenu, elastyny i kwasy hialuronowego. Pozwala to pozbyć się widocznych defektów, a do tego zainicjować przebudowę jej głębszych struktur. Pamiętajmy, aby po zabiegu w gabinecie odżywić i dobrze zadbać o skórę w domu. Po profesjonalnym peelingu potrzebuje ona dogłębnego nawilżenia i szczególnej ochrony przed promieniowaniem UV. Doskonałą propozycją będą kosmetyki z serii Eco Line od Clareny z roślinnymi komórkami macierzystymi, które stymulują odnowę naskórka i zmniejszają ryzyko podrażnień.

Możesz również polubić…