FRUTTO FRESCO TO NOWA SERIA ŻELI POD PRYSZNIC BARWA COSMETICS, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ SKÓRZE SOCZYSTĄ PIELĘGNACJĘ I OCHRONĘ MIKROBIOMU. WZBOGACONE O KOMPLEKS KWASÓW OWOCOWYCH, WITAMINY I PROBIOTYK, ROZPIESZCZAJĄ ZMYSŁY I DBAJĄ
O WŁAŚCIWE NAWILŻENIE I ODŻYWIENIE SKÓRY. SMAKOWITA PIELĘGNACJA Z FRUTTO FRESCO ZAPEWNI ENERGIĘ I DOBRY NASTRÓJ OD SAMEGO RANA!

Mikrobiom to nic innego jak bakterie, grzyby, roztocza i inne mikroorganizmy zamieszkujące
w naszym organizmie, także na naszej skórze. Jeśli są w równowadze ilościowej i gatunkowej, pełnią funkcję ochronną. Nie ma dwóch takich samych mirobiomów – każdy z nas ma swój niepowtarzalny, indywidualny, jak linie papilarne. Marka Barwa Cosmetics wprowadza żele pod prysznic, które podczas codziennej kąpieli chronią i wspierają skórę o zróżnicowanych potrzebach, a jednocześnie dbają o jej mikrobiom.

FRUTTO FRESCO to:

  • bogate, kremowe formuły produktów zapewniają nawilżenie i odżywienie skóry;
  • gęsta konsystencja żelu ułatwia dozowanie i nie przelewa się przez dłonie, dodatkowo kojarzy się ze smoothie;
  • egzotyczne zapachy owoców wprawiają w dobry nastrój i przywołują klimat beztroskiego lata;
  • zawarty w produktach prebiotyk dba o mikrobiom skóry;
  • przezroczysta butelka pokazuje smakowitą konsystencję i kolor produktu;
  • ponad 95% składników pochodzenia naturalnego

BARWA Cosmetics FRUTTO FRESCO MANGO&WANILIA 17,99 zł/480 ml

Kremowy żel pod prysznic zapewnia optymalny poziom odżywienia odwodnionej skórze. Jednocześnie egzotyczny i zmysłowy zapach mango i wanilii zadba o dobry nastrój od samego rana. Jego smakowita formuła została skomponowana w 95% ze składników pochodzenia naturalnego, co gwarantuje najprzyjemniejszą pielęgnację w trosce o Twoją skórę i o planetę.

BARWA Cosmetics FRUTTO FRESCO MARAKUJA+KARMEL 17,99 zł/480 ml

Regenerujący żel pod prysznic zapewnia regenerację zniszczonej skórze. Jednocześnie słodki i zmysłowy zapach marakui i karmelu zadba o dobry nastrój od samego rana. Jego smakowita formuła została skomponowana w 95% ze składników pochodzenia naturalnego, co gwarantuje najprzyjemniejszą pielęgnację w trosce o Twoją skórę i o planetę.

BARWA Cosmetics FRUTTO FRESCO MELON+RÓŻOWY PIEPRZ 17,99 zł/480 ml

nawilżający żel pod prysznic zapewnia optymalny poziom nawodnienia suchej skórze. Jednocześnie wytrawny i zmysłowy zapach melona
i różowego pieprzu zadba o dobry nastrój od samego rana. Jego smakowita formuła została skomponowana w 95% ze składników pochodzenia naturalnego, co gwarantuje najprzyjemniejszą pielęgnację w trosce o Twoją skórę i o planetę. Zapach przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.