Nowości

Głębokie nawilżenie z nowym odżywczym masłem do ciała Nivea Cocoa Butter

Piękna skóra to efekt starannej pielęgnacji. Oprócz zdrowego odżywiania i nawadniania od wewnątrz, równie ważne jest działanie na nią bezpośrednio. Nowe, odżywcze masło do ciała NIVEA Cocoa Butter, zapewnia intensywne nawilżenie i zauważalnie gładszą skórę, a do tego… jak pachnie!

Codzienna pielęgnacja jest ważnym rytuałem, wymaga tego nasza skóra, która każdego dnia narażona jest na przesuszenie przez kąpiel, ekspozycję na światło słoneczne czy suche powietrze. Głęboko nawilżające, odżywcze masło do ciała NIVEA Cocoa Butter o bogatej formule odżywia i intensywnie nawilża, nie pozostawiając uczucia lepkości. Skóra staje się miękka, zauważalnie gładsza i przyjemna w dotyku. Formuła zawiera masło kakaowe oraz witaminę E.

Moc witaminy

Jak podaje kosmopedia.org, witamina E działa antyoksydacyjnie, hamuje procesy starzenia się skóry wywoływane np. promieniowaniem UV lub dymem papierosowym. Wzmacnia barierę naskórkową, utrudnia wnikanie substancji obcych, zapobiega podrażnieniom, ale także hamuje utratę wody dzięki czemu wpływa na poprawę nawilżenia skóry. Odżywcze masło do ciała NIVEA Cocoa Butter pozostawia skórę delikatnie pachnącą masłem kakaowym.

ODŻYWCZE MASŁO DO CIAŁA NIVEA COCOA BUTTER

⦁ Zapewnia uczucie komfortu i gładkości
⦁ Pozostawia skórę delikatnie pachnącą masłem kakaowym
⦁ Skóra jest miękka i przyjemna w dotyku
⦁ Głęboko odżywia i intensywnie nawilża przez 48h
⦁ Nie pozostawia uczucia lepkości
24,99 zł / 100 ml Rekomendowana cena detaliczna

Możesz również polubić…