Nowości

Herbal Care SUN Linia roślinnych kosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej

Choć letnie słońce jest tak piękne, jednocześnie może szkodzić naszej skórze. Dlatego odpowiednio dobrane kosmetyki z filtrami to najskuteczniejszy sposób na ochronę przeciwsłoneczną. Z linią roślinnych preparatów Herbal Care SUN zapewnisz sobie i całej rodzinie bezpieczne opalanie i jednocześnie najlepszą pielęgnację, ponieważ produkty powstały w wyniku połączenia soku z aloesu i łagodzącej wody termalnej z fotostabilnymi filtrami organicznymi oraz mineralnymi UVA i UVB. Ich wodoodporne i piaskoodporne formuły ułatwią dzieciom zabawę na słońcu i w wodzie. Już teraz bez obaw korzystaj z uroków lata!

W linii roślinnych kosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej Herbal Care SUN znajdziemy nawilżającą emulsję do opalania SPF 15, która zapewnia średnią ochronę i intensywne nawilżenie skóry, dzięki zawartości soku z aloesu. Woda termalna skutecznie odświeża, a aktywator witaminy D odczuwalnie regeneruje. Kolejną propozycją jest wodoodporna emulsja do opalania z wysoką ochroną SPF 30, poprawiająca jędrność skóry.

Skóra twarzy jest bardzo delikatna, dlatego też wymaga szczególnej opieki. Z tą myślą opracowano nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 50, który przeciwdziała procesom fotostarzenia i doskonale sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju cery. Dla osób z jasną karnacją idealnym rozwiązaniem będzie wodoodporne mleczko do opalania SPF 50 familijne o bardzo wysokiej ochronie przeciwsłonecznej. Można go aplikować zarówno na suchą, jak i mokrą skórę oraz jest dedykowany wszystkim członkom rodziny od 4 roku życia. Spośród preparatów o bardzo wysokiej ochronie do dyspozycji mamy również wodoodporne mleczko do opalania SPF 50 dla dzieci, które jest przeznaczone dla najmniejszych pociech już od 1 roku życia.

Pielęgnacja po opalaniu jest równie ważna jak ochrona przeciwsłoneczna na czas samego opalania. Dlatego marka Herbal Care SUN opracowała SOS Familijny balsam po opalaniu. Dzięki zawartości 10% nawilżającego soku z aloesu i kojącego D-pantenolu, przynosi ulgę rozgrzanej skórze, błyskawicznie łagodząc wszelkie podrażnienia.

  • Herbal Care Sun Nawilżająca emulsja do opalania SPF 15 ALOES z wodą termalną: 25,99 zł/ 150 ml
  • Herbal Care Sun Wodoodporna emulsja do opalania SPF 30  ALOES z wodą termalną: 28,50 zł/ 150 ml
  • Herbal Care Sun Nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 50 ALOES z wodą termalną: 25,99 zł/ 50 ml
  • Herbal Care Sun Wodoodporne mleczko do opalania familijne SPF 50 ALOES z aktywatorem wit. D: 35,49 zł. 200 ml
  • Herbal Care Sun Wodoodporne mleczko do opalania dla dzieci SPF 50  ALOES z aktywatorem wit. D: 35,49 zł/ 150 ml
  • Herbal Care Sun SOS Familijny balsam po opalaniu  ALOES z d-pantenolem: 15,49 zł/ 200 ml

Możesz również polubić…