Nowości

Herbal Care w wersji familijnej

Delikatne oczyszczanie, dzięki łagodnym składnikom myjącym, wysoka wydajność oferująca około 60 aplikacji dzięki pojemności 500 ml oraz receptury pozbawione SLS, barwników i silikonów – takie zalety mają nowe familijne szampony marki Herbal Care. Produkty w dwóch wersjach – z aloesem i z miodem manuka – stosować mogą wszyscy już od 3 roku życia.


Nawilżający szampon rodzinny ALOES z proteinami pszenicy Herbal Care

Pierwsza propozycja marki to szampon przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Dzięki zawartości soku z aloesuwygładza włosy jednocześnie działając łagodząco na skórę głowy. Z kolei proteiny pszenicy pomagają zregenerować i wzmocnić włosy, przywracając im lekkości i zdrowy wygląd. Vital Soft Formula nadaje włosom jedwabistą miękkość, sprężystość oraz blask, który pokochają wszyscy domownicy, a kreatyna naprawia uszkodzenia mechaniczne i zwiększa wytrzymałość naszych pasm.

Odżywczy szampon rodzinny MIÓD MANUKA z mleczkiem waniliowym Herbal Care

Ta wersja szamponu przeznaczona powstała z myślą o włosach normalnych oraz delikatnych. Kosmetyk łagodnie oczyszcza, a zawarty w nim miód manuka wzmacnia włosy i przywraca im gładkość. Mleczko waniliowe zmniejsza przesuszenie włosów jednocześnie kondycjonując je. Za wyjątkową miękkość i blask odpowiada Vital Soft Formula, a kreatyna pomaga naprawić uszkodzenia mechaniczne włosów.

Sugerowana cena szamponu familijnego Herbal Care: 13,50 zł/ 500 ml

Możesz również polubić…