Nowości

Higiena to podstawa… pięknego makijażu!

Pędzle do makijażu wymagają takiej samej troski jak nasza skóra! Warto zadbać o ich idealną czystość. Po każdym użyciu na pędzlach osadza się warstwa brudu, sebum, martwego naskórka, bakterii czy pozostałości po kosmetykach. Nawet jeśli ten sezon karnawałowy nie będzie należał do zbyt intensywnych, warto pamiętać o regularnym czyszczeniu wszelkich akcesoriów do make-upu. To jest także niezwykle ważne dla dobrej kondycji skóry, gdyż zabezpiecza przed pojawianiem się wyprysków. O nieskazitelną higienę pędzli skutecznie zadba naturalne mydło marki KLAREKO.

Pędzle, które bezpośrednio dotykają naszej skóry, wymagają takiej samej dbałości jak ona. Do regularnego mycia pędzli doskonale sprawdzi się naturalne i delikatne mydło z ekskluzywnej kolekcji KLAREKO. Mydło o całkowicie bezpiecznej formule rewelacyjnie usuwa z pędzli wszelkie pozostałości po kosmetykach – nawet tych najtłustszych. Ponadto zapobiega sklejaniu się włosia, a dzięki specjalnie dobranym składnikom i procesowi wytwarzania ułatwia wysychanie pędzli zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Mydło Do Mycia Pędzli zamknięto w wielorazowym szklanym naczyniu, które nie tylko ułatwi mycie wizażowych akcesoriów, ale będzie niepowtarzalną dekoracją.

Jak myć pędzle?

Używanie mydła jest banalnie proste. Po prostu należy wetrzeć je w wilgotny pędzel. Już po chwili wytworzy się gęsta piana, z której pomocą bez problemu usuniesz pozostałości po kosmetykach. Masuj pędzlem o dłoń, by dokładnie usunąć z niego kolorowe pozostałości. Na koniec wypłucz pędzel pod bieżącą wodą. Jeśli na włosiu są jeszcze jakieś ślady, umyj pędzel raz jeszcze. Pamiętaj, by na koniec wylać z naczynia wodę. Mydło wyschnie wówczas bez problemu.

Mydło jest bezpieczne dla ludzi i środowiska, ponieważ:

  • nie zawiera parabenów i emulgatorów,
  • nie zawiera wybielaczy i rozjaśniaczy,
  • nie zawiera syntetycznych substancji nawilżających,
  • nie zawiera formaldehydu i dodatku selesu,
  • nie zawiera SLS i ALS,
  • nie zawiera wazeliny, parafiny i silikonów,
  • nie zawiera ethanolaminy,
  • nie zawiera tłuszczów zwierzęcych,
  • nie zawiera dodatku jakichkolwiek konserwantów

CENA i WAGA:

59,90 PLN/100 g

Ekologiczne, zero waste mydła KLAREKO dostaniesz na https://klareko.com/

Możesz również polubić…