Nowości

Home Beauty Treatment – Jesienny Rytuał Dla Twarzy

Jesień i łagodna zima to najlepszy czas na zabiegi medycyny estetycznej i zmianę rytuałów pielęgnacyjnych. Skóra nie musi bronić się już przed promieniami UV, a jeszcze nie jest drażniona przez silny mróz, wiatr i ciągłe zmiany temperatury powietrza (gdy wychodzimy i wchodzimy z pomieszczeń). Ale jest już zmęczona, no cóż – o wakacjach zapomnieliśmy, dzień jest krótki, słońca jak na lekarstwo, a obowiązków coraz więcej. Nie zmienimy jesiennych klimatów, ale…. możemy zetrzeć zmęczenie z twarzy. Z pomocą kosmetyków do pielęgnacji twarzy YOPE i trzech prostych kroków: złuszczania, nawilżania i regeneracji.

1. ZŁUSZCZANIE

Wierzchnią warstwę naskórka złuszczasz AHA! POWER YOPE – tonikiem z naturalnymi kwasami dodanymi do pielęgnacji kilka razy w tygodniu. Są delikatne, ale stosowane regularnie mimochodem usuwają szarość skóry i przyspieszają jej odnowę. Złuszczania nie widać gołym okiem, bo tonik ma dużo nisko stężonych składników, a nie jeden mocny. A co widać? Pory są zwężone, skóra jest gładsza (z każdym użyciem coraz bardziej), może być pobudzona, ale nie podrażniona – temu zapobiega dodatek adaptogenu – flaszowca peruwiańskiego. Tak przygotowana cera wchłonie i wykorzysta wszystko, co na nią nałożysz.

2. NAWILŻANIE

A co to będzie? Kosmetyki nawilżający i regenerujący. Kaloryfery przesuszają skórę – dlatego tak ważne jest nawil- żanie jej, zapobiega przyspieszonemu starzeniu, zmarszczkom, szarości i podrażnieniom. Skóra nawilżona jest silniejsza! Nałóż serum nawilżające HYDRO SHOT YOPE z algami i kwasem hialuronowym, które rozświetla, wygładza, pobudza produkcję kolagenu, chroni przed zanieczyszczeniami i światłem niebieskim emitowanym przez ekrany smartfonów, komputerów, świetlówek. Aż 50% kosmetyku to woda z wybrzeży Francji! Nawilża i łagodzi. Zawiera też naturalne prebiotyki ze smoczego owocu, które wzmacniają odporność skóry.

3. REGENERACJA

Regeneracja o tej porze roku trwa jakby dłużej – bo wydłuża się noc. A gdy Ty śpisz, Twoja skóra pracuje na pełnych obrotach. To czas jej regeneracji i odnowy – wspomóż ją. Nanieś grubą warstwę bogatego kremu MOON SPA YOPE. Regeneruje, zmiękcza, otula. Bakuchiol czyli roślinny odpowiednik retinolu, łagodnie pobudza odnowę komórek bez ryzyka podrażnień, a naturalne masła w lekkiej formie mocno ją odżywiają, bez obciążania jej. Krem wspiera mikrobiom skóry, by była zdrowa i rozluźnia jej napięcie po całym dniu, by intensywnie regenerowała się nocą. Rano skóra jest przyjemnie gładka, świetlista i wypoczęta.

Możesz również polubić…