Nowości

HOT Alert! Innowacyjne balsamy z probiotykami od Eveline Cosmetics

Oczekujesz od kosmetyków więcej niż standardowego działania? Cenisz wykorzystanie najnowszych technologii i produkty zgodne z gorącymi trendami? Nowinki kosmetyczne to twój żywioł? Jeśli odpowiedziałaś „tak” na powyższe pytania, to znaczy, że najnowsza seria pielęgnacyjna Microbiom Protection od Eveline Cosmetics jest właśnie dla Ciebie!

Mikrobiom to mało znane słowo, ale tak naprawdę dotyczy każdego z nas! To nasz „naturalny płaszcz ochronny”, który sprawia, że skóra jest w dobrej kondycji, odporna na bakterie i czynniki zewnętrzne. By prawidłowo chronić organizm, mikrobiom powinien pozostawać w równowadze. Niestety, negatywny wpływ zanieczyszczenia powietrza, promieni słonecznych i innych czynników osłabia naszą florę bakteryjną. Jak w tej sytuacji chronić i wzmacniać skórę? To wyzwanie podjęło Eveline Cosmetics! Najnowsza seria funkcjonalnych balsamów do ciała z linii Microbiom Protecion to nie tylko nawilżenie i ujędrnienie skóry. To przede wszystkim nowoczesna terapia dla naszej skóry! Dzięki wysokiej zawartości skoncentrowanych składników aktywnych – probiotyków, prebiotyków, peptydów, botanicznego retinolu czy superfoods, balsamy mają zbawienny wpływ na kondycję skóry, przywracając jej odpowiedni poziom nawilżenia, prawdziwą gładkość, jędrność i odporność na czynniki zewnętrzne.

Microbiom Protection to nowoczesne balsamy do zadań specjalnych i ochrona, dzięki której twoja skóra poczuje się bezpiecznie!

Intensywnie nawilżający balsam do ciała Microbiom Protection

Balsam skutecznie chroni naturalny skład flory bakteryjnej skóry – mikrobiom. Dzięki wyselekcjonowanej kompozycji innowacyjnych składników aktywnych, balsam pielęgnuje skórę i dba o zachowanie równowagi jej warstwy ochronnej. Prebiotyki i probiotyki w połączeniu z intensywnie wygładzającym Matrixylem TM oraz kwasem hialuronowym, zapewniają skuteczną ochronę i dogłębne nawilżenie skóry suchej oraz odwodnionej. Receptura kosmetyku została dodatkowo wzbogacona o dobroczynne składniki takie jak: olej awokado, witaminę E, d – panthenol, mleko owsiane, alantoinę i kompleks aminokwasów. Multiodżywcza, innowacyjna formuła, wysoka zawartość probiotyków i aminokwasów oraz funkcjonalne precyzyjne działanie w jednym, czyli wszystko, czego potrzebuje twoja skóra.

Cena 17,99/350 ml 

Regenerujący balsam do ciała Microbiom Protection

Balsam ochroni naturalny mikrobom skóry, jednocześnie zapewniając jej zaawansowaną pielęgnację. Nowatorska formuła oparta na kompozycji prebiotyków i probiotyków wzbogacona została o Bakuchiol – botaniczny odpowiednik retinolu, stymulujący odnowę komórkową składnik, uznany za najnowsze odkrycie kosmetologii. Bukichol skutecznie i bez podrażnień pobudza skórę do odnowy komórkowej. Natychmiastowe ukojenie, ujędrnienie i sprężystość skóry zapewniają takie składniki jak: olej awokado, olej z ryżu, olej arganowy, masło kakaowe, olej koksowy, chlorella, witamina E, kompleks aminokwasów, wapń i wygładzające peptydy. Balsam jest multiodżwyczą osłoną na naszej skóry.

Cena 17,99 zł/350 ml

Możesz również polubić…