Nowości

Invisibobble slim – eleganckie gumki do włosów

Jak ubrać się swobodnie, ale nadal wyglądać szykownie i wyróżniać się z tłumu? To prawdziwy wyczyn dla większości kobiet próbujących znaleźć równowagę, pomiędzy byciem ubraną a przebraną. SLIM – to najnowsza kolekcja znanych i lubianych – gumek do włosów Invisibobble, która pozwola zachować elegancję oraz wyjątkowy komfort noszenia. To idealne rozwiązanie dla kobiet, którę chcą szybko i efektowanie zrobić stylową fryzurę do pracy, ale również klasyczne wieczorne upięcie.

Cztery nowe kolory: Crystal Clear, True Black, Chrome Sweet Chrome oraz Bronze Me Pretty wyglądają delikatnie nie tylko we włosach, ale również jako stylowa bransoletka na nadgarstku. Z Invisibobble SLIM bez problemu zrobisz w prosty sposób – puszysty kucyk lub kok pełen objętości.

Nowa kolekcja gumek do włosów SLIM zapewnia wysoki komfort noszenia – nie przesiąka, jest higieniczna, nie plącze się i jest delikatna dla włosów. A gdy zacznie tracić swój kształt, po prostu wystaczy zalać ją gorącą wodą – znów nabierze sprężystości i wróci do swojego pierwotnego kształtu.

Invisibobble SLIM dostępny w sieciach drogerii Rossmann w rewelacyjnej cenie 21 złotych!

Możesz również polubić…