Dla mam

Jak przygotować wyprawkę do dziecka?

Przygotowania wyprawki to istna przyjemność, ale to zadanie wiąże się również z dużą odpowiedzialnością. To właśnie teraz podjęte decyzje wpłyną na to, w jakich warunkach nasz maluch spędzi pierwsze tygodnie swojego życia. Jak więc wybrać akcesoria dla najmłodszych, które będą bezpieczne dla dziecka i praktyczne dla rodziców?

Wybierając meble do wyprawki dla naszego dziecka, powinniśmy zwracać uwagę na każdy, nawet najmniejszy element. Akcesoria, którymi otoczymy naszą pociechę, powinny dawać komfort i wygodę. Należy również pamiętać, że wszystkie meble muszą łączyć w sobie nie tylko estetykę, ale także praktyczność. Jeśli produkty, które wybraliśmy, spełniają te wszystkie wymogi, możemy mieć pewność, że są to najwyższej jakości akcesoria. Tak jak, innowacyjny zestaw Angel 3w1 Baby Dan, który jest połączeniem łóżeczka, leżaczka i krzesełka do karmienia.

Zestaw Angel 3w1 Baby Dan jest najlepszym produktem, na który mogą zdecydować się przyszli rodzice. Kupując ten zestaw, wchodzisz w posiadanie trzech produktów, których będziesz używać  przez długie lata. Mebel rośnie wraz z dzieckiem, najpierw korzystamy z łóżeczka, później z leżaczka, a na końcu z krzesełka. Łóżeczko posiada w  zestawie  materac, ma praktyczną budkę oraz specjalne uchwyty do przenoszenia między pokojami. Zestaw jest niezwykle poręczny, łatwy w użyciu i możesz zabrać go ze sobą wszędzie! Szybko składa się do niewielkich rozmiarów, w każdej chwili jednym ruchem możesz łóżeczko zamienić na krzesełko.

Łóżeczko, leżaczek i krzesełko Angel nie tylko wyglądają anielsko, ale także zapewniają maluszkowi pełen komfort. Wygodny materacyk, miękka poduszeczka, komfortowe, profilowane oparcia, najwyższej klasy drewno kauczukowe… A to wszystko ujęte w stylowy, skandynawski design. Zestaw powstał z myślą o zdrowiu, wygodzie i bezpieczeństwie najmłodszych i komforcie rodziców.

Zestaw Angel 3w1 łóżeczko, leżaczek i krzesełko Baby Dan, cena: 1 597 PLN www.babymama.pl

Film video:

Możesz również polubić…