Nowości

Jak walczyć z przebarwieniami po lecie?

Przebarwienia posłoneczne, w przeciwieństwie do opalenizny, nie blakną po lecie. Jeśli więc, pomimo stosowania kremów z filtrem, na najbardziej widocznych i odkrytych częściach Twojego ciała pojawiły się plamy pigmentacyjne – czas na walkę z nimi.

Linia THIOSPOT to seria dermokosmetyków stworzona do walki z przebarwieniami. Kosmetyki THIOSPOT bazują na połączeniu 3 składników aktywnych: fenyloetylu rezorcynolu, acetyloglukozaminy i linolanu etylu, które wieloetapowo hamują syntezę melaniny, prowadząc do wyrównania kolorytu skóry oraz przeciwdziałają powstawaniu nowych zmian przebarwieniowych. Zawarty w dermokosmetykach THIOSPOT kwas ferulowy opóźnia procesy starzenia się skóry i zmniejsza tendencję do powstawania nowych przebarwień.

W skład linii wchodzą:

Krem na noc  THIOSPOT INTENSIVE, Synchroline

Skoncentrowany kosmetyk o działaniu rozjaśniającym, przeznaczony do leczenia intensywnych zmian przebarwieniowych, w tym zmian pojedynczych.

Zalecane stosowanie: nakładać raz dziennie wieczorem na przebarwienia.

Cena: 70 zł/30 ml, www.dermakrem.pl

THIOSPOT SR SKIN ROLLER, Synchroline – skin roller do miejscowego stosowania na przebarwienia

Skoncentrowany preparat depigmentacyjny przeznaczony do stosowania punktowego na intensywne przebarwienia w obszarze skóry twarzy i ciała.

Zalecane stosowanie: 2 razy dziennie, na zmiany pigmentacyjne.

Cena: 35 zł/5 ml, www.dermakrem.pl

THIOSPOT ULTRA SPF 50, Synchroline – krem na dzień z filtrem UV SPF 50
Krem rozjaśniający i hamujący powstawanie przebarwień z wysokim filtrem ochronnym SPF 50+ do codziennej pielęgnacji. Przeznaczony do leczenia silnych przebarwień i zmian pojedynczych. Jego lekka formuła sprawia, że może być stosowany również przy cerze skłonnej do przetłuszczania.
Zalecane stosowanie: stosować na dzień na oczyszczoną skórę twarzy.    W przypadku częstej ekspozycji na działanie promieniowania słonecznego ponawiać aplikację w ciągu dnia.
Cena: 76 zł/ 30 ml, www.dermakrem.pl

Jeśli jesteś podatna na przebarwienia i chcesz uniknąć  ich w przyszłości,     o silnej ochronie przeciwsłonecznej musisz pamiętać przez cały rok, stosując na co dzień kremy z filtrem.

W walce z przebarwieniami pomoże nam również skoncentrowane serum liposomowe z witaminą C 10% – Synchrovit C.

Serum zawiera czystą 10% witaminę C, w formie liposomowej, co zwiększa stabilność witaminy C na utlenianie oraz umożliwia przenikanie i uwalnianie składników aktywnych w głębszych partiach skóry. Wzbogacenie formuły o sód i mleczan cynku wzmacnia jej działanie antyoksydacyjne. Serum szybko się wchłania i odznacza się wysoką skutecznością. Stosowane regularnie rozjaśnia przebarwienia nadając cerze jednolity koloryt i przywracając jej zdrowy blask, a ponadto wpływa na redukcję  zmarszczek.

Cena: 29 zł/5 ml lub kuracja: 145 zł /6 ampułek po 5 ml, www.dermakrem.pl

Możesz również polubić…