Dla mam

Jak wrócić do formy po porodzie?

Ciało  kobiety  po ciąży się zmienia. Największą zmorą dla wielu mam  jest wygląd brzuszka, który nie jest już tak elastyczny i plaski. Wiele kobiet marzy, aby pozbyć się fałdek na brzuchu  po porodzie i wrócić do rozmiaru garderoby sprzed ciąży. Niestety mimo chęci,  brakuje niekiedy czasu, aby zadbać o wygląd tej części ciała, gdyż w pierwszych tygodniach po porodzie mama  zajęta jest  głównie opieką nad dzieckiem.

Problem brzuszka po ciąży jest znany kobietom od dawien dawna. Od wielu wieków kobiety wymyślały najróżniejsze sposoby na to, aby  ujędrnić skórę brzucha i szybko wrócić do  formy po porodzie. Wierzono na przykład, że obwiązywanie brzucha po ciąży ma zastosowanie lecznicze i terapeutyczne. W Japonii kobiety używały pasów tzw. „Sarashi” , natomiast w Hiszpanii popularne były gorsety. Natomiast rytuałem Indianek po porodzie zawsze było obwiązywanie brzucha ciepłymi bandażami w celu zmniejszenia jego objętości oraz zamknięcia kanałów rodnych. Kobiety chciały poczuć się atrakcyjnie oraz szybko i skutecznie wrócić do formy. I choć czasy się zmieniły, mamy dalej stoją przed tym samym dylematem – jak sprawić, aby czuć się dobrze po urodzeniu dziecka?

Wbrew pozorom powrót do formy po ciąży wcale nie musi być trudny. Okazuje się, bowiem, że można w łatwy sposób powrócić do dawnej figury. Pomocny w tym może być pas wyszczuplający  Belly Bandit z sklepu www.babymama.pl. W Stanach Zjednoczonych zdobył on dużą popularność. Dzięki niemu po ciąży szybko do formy doszły takie sławy jak Angelinę Jolie, Halle Berry, Ashlee Simpson, Gwen Stefani, Nicole Kidman czy Kourtney Kardashian.

Pas pozwala  poczuć się atrakcyjnie kobiecie już parę dni po porodzie. Regularne stosowanie pasa znacznie zmniejsza lub całkowicie ogranicza pojawianie się rozstępów po urodzeniu dziecka. Ale to oczywiście nie wszystkie dobrodziejstwa, jakie płyną z używania pasa Belly Bandit. Pozwala on, bowiem nie tylko powrócić do wcześniejszego rozmiaru i poprawić sylwetkę, ale również redukuje wiele nieprzyjemnych dolegliwości związanych z wysiłkiem, jakim było wydanie na świat potomka. Stosowanie pasa ma na celu zredukowanie przede wszystkim dyskomfortu związanego z dolegliwościami poporodowymi, takimi jak rozciągnięte mięśnie ABS, zatrzymanie wody w organizmie czy też ból pleców. Pas jest najbardziej efektywny przez pierwsze 3 miesiące po porodzie, ponieważ działa razem z hormonem o nazwie relaksyna, który rozluźnia miednicę oraz więzadła w trakcie ciąży i jest obecny w ciele kobiety przez krótki czas po porodzie. Hormon ten wspomaga działanie pasa i przyspiesza rekonwalescencję po narodzinach dzidziusia. Pas spełnia swoją rolę   także  w czasie karmienia piersią, ponieważ pozwala utrzymać odpowiednią pozycję ciała.

Marka Belly Bandit jest  wielokrotnym laureatem nagród przyznawanych przez opiniotwórcze amerykańskie media parentingowe i organizacje.

Pas wyszczuplający Belly Bandit dostępny jest w sklepie www.babymama.pl w cenie 295 PLN

Możesz również polubić…