Dla mam,Nowości

Jak zadbać o higienę butelek i smoczków?

W ferworze przygotowań do narodzin malucha wielu przyszłych rodziców  zapomina o tym, co dla higieny akcesoriów dla maluszka i utrzymania porządku jest naprawdę istotne. O czym mowa? O kompaktowej i komfortowej suszarce do butelek, smoczków, łyżeczek i talerzyków.

Suszarka do butelek Nuvita

Od pierwszych dni

Karmisz dziecko butelką? A może rozpoczęliście już etap rozszerzania diety malucha? W Twojej kuchni pełno jest łyżeczek, miseczek, kubków – niekapków, smoczków, butelek i wszystkich innych akcesoriów, które są dziecku niezbędne? Zastanawiasz się, jakie rozwiązanie zastosować, aby ułatwić sobie życie, zorganizować przestrzeń wokół i zadbać o higienę naczyń dla bobasa? Firma Nuvita, producent specjalnej suszarki na akcesoria dla dzieci, słynie z wdrażania w życie idei, które nie tylko usprawniają życie rodziny, ale po prostu czynią je przyjemniejszym. Ta przenośna suszarka na butelki, smoczki i inne akcesoria sprawdza się zawsze i wszędzie. Pozwala zadbać o ład i porządek, troszczy się o higienę kubków, butelek i smoczków i jest w pełni bezpieczna dla najmłodszych. Można ją stosować od pierwszych dni życia dziecka. Niezastąpiona, gdy maluch je z butelki, ssie smoczek lub wówczas, gdy mama korzysta z pomocy laktatora i potrzebuje miejsca na wszystkie jego elementy.

Suszarka do butelek Nuvita

Funkcjonalne

Suszarka Nuvita nadaje się do każdego wnętrza. Ale najbardziej docenią ją ci, którzy nie lubią otaczać się niepotrzebnymi gadżetami, ci, którzy nie mają w kuchni zbyt wiele miejsca oraz ci, którzy często podróżują. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że suszarka Nuvita nie tylko świetnie wygląda, ale jest także bardzo praktyczna. Mieści do 8 butelek, smoczków, miseczek, talerzyków i innych akcesoriów do karmienia. Po drugie dlatego, że na co dzień możesz ją złożyć i przechowywać w szufladzie. Nie zabiera więc miejsca, nie ogranicza przestrzeni. Po trzecie dlatego, że suszarka jest składana, lekka, niewielkich rozmiarów. Bez problemu mieści się więc w poręcznej torbie i może być wykorzystana zawsze i wszędzie. Tym bardziej, że po złożeniu ma postać małego pudełeczka.

Suszarka do butelek Nuvita

Suszarka firmy Nuvita została zaprojektowana z myślą o zdrowiu i wygodzie nowoczesnych rodzin. Wolna od szkodliwych substancji (m.in. PVC, BPA i ftalanów), łatwa w czyszczeniu i przechowywaniu, ma ułatwiać i usprawniać życie młodych rodziców. Sprawdza się doskonale.

Suszarka do butelek Nuvita – cena 39, 00 pln www.babymama.pl

Możesz również polubić…