Nowości

Jeszcze więcej innowacyjnego oczyszczania – pielęgnujące płyny micelarne Nivea w nowych, większych opakowaniach 400ml

Pielęgnujące płyny micelarne NIVEA nie tylko pomogą delikatnie i skutecznie usunąć makijaż z twarzy, oczu i ust, ale też łagodnie oczyszczą skórę. Dzięki zawartości dexpanthenolu, olejków i witaminy E nawilżają skórę podczas stosowania. Teraz dostępne są w nowych, większych opakowaniach o pojemności 400 ml.

Odpowiednie oczyszczenie cery jesienią i zimą, może być wyzwaniem. Jak radzą eksperci, „zimowa” pielęgnacja powinna być wyjątkowo łagodna, a oczyszczanie nie powinno niszczyć, i tak już ubogiej, warstwy ochronnej skóry. Płyny micelarne łączą cechy płynu do demakijażu, środka oczyszczającego i toniku, zapewniając delikatne, przyjemne i skuteczne oczyszczenie. Są przystosowane do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwych obszarów twarzy, takich jak oczy i usta. Jak działają?

Podstawową zaletą płynów micelarnych jest skuteczne, „inteligentne” oczyszczenie skóry – bez zbędnego tarcia, bez nadmiaru wysuszających detergentów. Co więcej, płyny micelarne nie wymywają płaszcza wodno-lipidowego z powierzchni skóry, a przez to stabilizują jej naturalną barierę ochronną. Utrzymują także stałe, lekko kwaśne pH skóry, zatem nie wymagają już stosowania toniku jako kolejnego kroku pielęgnacji – mówi dr n. med. Magdalena Łuczkowska, ekspert NIVEA.

Pielęgnujące płyny micelarne NIVEA w nowych (większych!) opakowaniach

Pielęgnujące płyny micelarne NIVEA łączą łagodne i skuteczne oczyszczenie z delikatną pielęgnacją nawet najbardziej wrażliwych obszarów twarzy, takich jak oczy i usta. Dostępne są w 3 wariantach, odpowiadających na potrzeby cery normalnej i mieszanej, suchej oraz wrażliwej. Nowe opakowanie o pojemności 400 ml to wygodne rozwiązanie, które pozwoli przez długi czas cieszyć się oczyszczoną skórą. Zawarte w nich składniki takie jak: dexpanthenol, naturalne olejki i witamina E zapewnią skórze odpowiednią pielęgnację.

Płyny micelarne, podobnie jak inne kosmetyki do oczyszczania, powinny zawsze być dobrane do typu skóry, jednak jak radzi dr Magdalena Łuczkowska, ekspert marki NIVEA: – W okresie jesienno-zimowym warto „wsłuchać się” w skórę i sięgnąć po delikatniejszy produkt, tak aby nie doszło do jej przesuszenia i podrażnienia. Wiele osób, niezależnie od typu cery, właśnie o tej porze roku prezentuje objawy skóry wrażliwej takie jak rumień czy uczucie ściągnięcia. Zatem zimą warto sięgnąć po delikatniejszy płyn micelarny np. do skóry wrażliwej.

Pielęgnujące płyny micelarne NIVEA

Pielęgnujący płyn micelarny do cery  wrażliwej to pielęgnująca formuła z dexpanthenolem i olejkiem z pestek winogron, która:

  • głęboko oczyszcza dzięki niezwykle skutecznemu i łagodnemu kompleksowi oczyszczającemu,
  • nawilża i odświeża skórę,
  • nie zawiera parabenów, barwników, substancji zapachowych i alkoholu

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej. Formuła 3w1 do twarzy, oczu i ust z naturalnym olejkiem migdałowym:

  • usuwa makijaż i skutecznie oczyszcza skórę,
  • łagodnie usuwa makijaż oczu i pielęgnuje rzęsy,
  • wzmacnia naturalny płaszcz lipidowy skóry, a tym samym nawilża ją i koi.

Pielęgnujący płyn micelarny do cery normalnej i mieszanej. Formuła 3w1 do twarzy, oczu i ust z witaminą E:

  • usuwa makijaż i skutecznie oczyszcza skórę,
  • łagodnie usuwa makijaż oczu i pielęgnuje rzęsy,
  • nawilża i pozwala skórze oddychać.

Produkty przebadane dermatologicznie i okulistycznie.

Rekomendowana cena detaliczna: 14,49 zł/ 200ml; 19,99 zł/ 400ml

Możesz również polubić…