Mężczyźni

Joanna Power Men żel pod prysznic 4w1

Szybko, łatwo i przyjemnie – nowy żel pod prysznic dla mężczyzn 4w1 Joanna Power Men z konopiami!

Jak zaspokoić wszystkie potrzeby aktywnego mężczyzny, który uprawia sport, jest w wiecznym biegu a nie chce rezygnować ze skuteczności w codziennej pielęgnacji? Znaleźć jeden produkt, który zadba o włosy, twarz, ciało i brodę, a przy tym posiada męski intrygujący zapach. Takim produktem jest żel pod prysznic 4w1 z ekstraktem z konopi z linii Joanna Power Men.

 

Ekstrakt z konopi siewnych słynie z właściwości pielęgnacyjnych, nawilżających i regenerujących, dlatego jest tak chętnie wykorzystywany w kosmetykach dla mężczyzn. Nawilża skórę, zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień, co ważne dla mężczyzn, którzy regularnie się golą. Działa antybakteryjnie, reguluje wydzielanie sebum więc sprawdzi się przy skórze trądzikowej. Stosowany na włosy stymuluje ich wzrost i wzmacnia je. Tym samym kosmetyki z ekstraktem z konopi doskonale sprawdzają się jako kosmetyki wielofunkcyjne.

Żel pod prysznic 4w1 Joanna Power Men doskonale oczyszcza skórę i włosy. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje. W 93 proc. powstał ze składników pochodzenia naturalnego, zatem przypadnie do gustu świadomym konsumentom, którzy chcą ograniczyć ilość syntetycznych substancji w codziennym życiu, a intrygujący męski zapach sprawi, że stosowanie żelu jest wyjątkowo przyjemne. Produkt może być używany przez wrażliwców, także po goleniu, bo w składzie ograniczono ilość substancji drażniących. To produkt, który każdy mężczyzna powinien mieć w swojej łazience, torbie treningowej i walizce.

Możesz również polubić…